Myszka nie reaguje w laptopie Acer E1-510

Witam po przejrzeniu całego googl’a nie znalazłem odp na mój problem, wiec zwracam się z prośbą o pomoc do was…

Problem  jest mianowicie taki:

Mam laptopa Acer E1-510 z windows 8.1 oraz myszkę Revoltec Lightmouse Precision którą system odnajduje i instaluje jej sterowniki, pika przy podpięciu i odpięciu myszki, nie ma żadnych wykrzykników w menadżerze urządzeń pokazuje tylko ze urządzenie działa prawidłowo a nie działa ponieważ LPM działa, PPM działa i Scroll działa natomiast laser się świeci (myszka tez się świeci) ale nie reaguje kursor myszki przejrzałem wszystkie opcje w systemie nic nie znalazłem sterow od producenta nie ma w biosie żadnej funkcji od usb nie znalazłem dot. zasilania portu po prostu patologia z ta 8.(Bios: Insyde H20 Setup Utility Rev 5.0)

Sterowniki chipsetu instalowałem świeże z strony acer’a, porty działają jak się podepnie telefon czy pendrive, myszka na stacjonarnym (xp) działa wiec o co tu chodzi? Natomiast myszki Logitech M115 system nie widzi!

 

ps. W menadżerze zadań gdy wchodzę w szczegóły sterownika wyświetlają się 2 pliki są to (mouclass.sys i mouhid.sys), zdaje mi się chyba ze powinno być więcej ale to taka sugestia ze może jakiś plików brakuje, ale pozostawiam to wam…

 

Dziękuje wszystkim serdecznie za pomoc.

Nice