Myszka nie reaguje

Witam

Mam problem. Uruchomiłem niedawno mój stary komputer, niestety myszka mi nie działa. Na początku działała mi myszka pod PS2 jednak po ponownym uruchomieniu komputera przestała reagować (świeci się ale nie reaguje). Myślałem ze możne myszka się zepsuła wiec podłączyłem inna myszkę pod USB … i znowu to samo. Po włączeniu komputera działała przez możne 1 sekundę i znowu przestała reagować, ponowne uruchomienie komputera nie pomaga. Sprawdzałem w panelu sterowania w “Mysz” i nie ma tam żadnych informacji o błędach , widzi myszke. Proszę o pomoc, nie mam pomysłu co możne być źle , myszki na 100% działają bo ma innym komputerze działają bez problemu.

Nie ma różnicy czy podłączasz pod PS2 czy USB? Bo można by sądzić, że masz jakoś mechanicznie uszkodzony port…

Przybliż nam parametry tego komputera.

Jedyna różnica miedzy USB a PS2 była taka ze na PS2 działała do pierwszego wyłączenia komputera a potem już ani na PS2 ani USB wiec raczej mechaniczne uszkodzenie nie wchodzi w grę. Płyta główna MSI KT6 Delta.

O dziwo dzisiaj myszka zadziałała, jakaś minute po włączeniu komputera zaczęła działać. Wiec narazie problemu nie ma. Nie zrobiłem zupełnie nic wiec nie mam pojęcia czemu nie działała i czemu teraz działa. Jeśli ktos ma jakis pomysl czemu tak jest to prosze o napisanie. No i mam nadzieje ze problem nie powróci.

Dodane 07.06.2010 (Pn) 14:45

Problem znowu się pojawił. Tym razem myszka po kilku minutach działania przestaje działać. Przy ponownych uruchomieniu czas ten zmiesza się do powiedzmy 30 sekund ( po 30 sek przestaje działać).

Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić?