Myszka optyczna nie działa

Ostatnio normalnie włączyłem kompa, zagrałem w CS i później zaczęły mi się problemy z myszką (optyczną A4Tech) , przez chwile nie działała później znowu działała i tak kilka razy, ale później przestała wogóle działać :confused: wogóle się nie świeci, nie reaguje (teraz jade na samej klawiaturze :stuck_out_tongue: ) jest pod USB, mam przejściówke na ps2 próbowałem i nic :confused: włączałem w inne porty i też nie pomogło :frowning: Zauważyłem tylko że jak mocno zegne kabel przy myszce to na chwilę zaczyna świecić i przy zegarku pojawia się komunikat o tym że zostało wykryte nieznane urządzenie USB, windows nie znajduje dla myszki sterowników, przeinstalowałem stery i dalej nic :confused: nawet nie świeci, czy możliwe że kabel w myszce się złamał? albo nie dostaje wystarczającej ilości prądu?

Z góry dzięki za ODP

moim zdaniem jest to kabel

hmm, też tak sądze. a wie ktoś czy dało by się przerobić bez problemów kabel ze zwykłej myszki (ps2) i dołączyć do myszki która pacowała na USB i jest optyczna?

To raczej nie przejdzie ze względów technicznych

moge wiedzieć dlaczego? bo przecież można myszke na USB podłączyć do wejścia ps2 przez przejściówke…

na wszelki wypadek weź inną myszkę na port USB i check all :))