Myszka po pojedynczym kliknięciu zachowujeSięJakPoDwukrotnym

nie wiem dlaczego, od wczoraj tak się wlasnie dzieje, ze np. winampie jak chce zaznaczyc piosenke, to ona zamiast zrobic sie “biala” - robi się żolta i zaczyna się odtwarzac…to samo w maxthonie zaznaczam zakladke a ona sie wylacza(przy podwojnym zwykle sie zamyka)… Nie grzebalem w ogóle w ustawieniach ostatnio… Jedyne zmiany od wczoraj to aktualizacja WinUpdate ale nie moge się doszukać związku…

Może: Start>Panel sterowania>Mysz … . Wiem że jest możliwe ustawienie że mysz po jednym kliknięciu działa jak po dwukrotnym ale w tej chwili nie mogę odnaleźć w pamięci. Pozdrawiam.

tak…ale wtedy zamist strzałki pojawia się taka łapka jak podczas przeglądania stron… ja natomiastmam strzałke dalej no i nie za kazdym razem reaguje w w/w sposób tyle czasem…

A masz zainstalowany sterownik do myszy. Jeśli tak zobacz jakie tam masz ustawienia. Jeśli nie to go zainstaluj. Zawsze do każdego zestawu dołączana jest CD lub dyskietka z owymi sterownikami. W razie czego poszukaj sterów na stronie producenta myszy :slight_smile:

trelin , wejdź w Mój Komputer->Narzędzia->Opcje folderów…->Ogólne->Zaznacz Dwukrotne kliknięcie będzie otwierać element (pojedyncze zaznaczy).

tak mam…sterowniki też…i wszystko cacy powinno być teoretycznie…ale jest tak ze np. nacisne raz na ikonke Moj komputer to sie zaznaczy, a zaraz potem chce zaznaczyc ikonke Kosza to on jużsię otwiera po pojedynczym…:smiley:

Problemy teżw wordzie, generalnie w czasie pracy z tekstem. Czasem chce zaznaczyć tekst, a się nie zaznacza w ogóle, albo tylko do pewnego momentu, albo też zaznaczy się, ale jak puszzce przycisk to się odznacza…a za to jak che umieścić kursor w środku wyrazu, to klikając zaznacza się cały wyraz :smiley:

może myszka padła?:slight_smile: optyczna logitech OEM ale 3-4 lata tylko…albo i aż: )

podobny problem miałem z myszką Samsunga (modelu nie pamiętam). Problemem okazała sie usterka techniczna myszki, a dokładnie otarta nakładka wewnątrz .