Myszka problem

Witam

mam taki problem, że siada mi myszka tzn. nie wiem co sie dzieje siedze sobie siedze wszystko ok i nagle myszka staje w jednym miejscu (kursor) i stoi moge se ruszac, klikac i co tylko sie da nic jej nie ruszy… Tylko restart kompa i znowu dziala ok (do czasu keidy znowu jej sie zachce)

I wie moze ktos co to powoduje albo jak to zmienic? Myszka to A4 Tech jakis podstawowy model za 30zł ale czy to myszka czy sterowniki czy komputer czy co?

Pozdrawiam

PS. Właśnie mi siadła i musz chodzic po forum za pomoca klawiatury… A myszka jest optyczna bez kulki ze swiatelkiem na dole.

Kup nową (20-50 zł ) , na co sie męczyć? :stuck_out_tongue:

zainstalowałeś do niej sterowniki?, a drugie ona jest pod USB czy PS, jeżeli pod USB, a masz SP2 to czasem się tak dzieje, zwłaszcza jak nie ma zainstalowanych sterowników

Spróbuj skorzystać z myszki na innej powierzchni.

Zainstaluj sterowniki jeśli takowe posiadasz.

Masz możliwość podpięcia innej myszki aby wykluczyć uszkodzenie portu PS/2?

miałem też takiego a4tech’a i padł po miesiącu :\

kup sobie mysz za 15 zł :] z kabelkiem i kulką (praktycznie nie psujące się urządzenie) :slight_smile:

to ja polecam jakiegos Logitecha za 30zl :slight_smile: solidniejszy…

hmmm… To myszka jest nie na USB tylko to drugie tam gdzi eklawiatura :slight_smile:

Sterowniki miałem zainstalowane.

Padła mi chyba na dobre bo nawet po restarcie juz sie nie uruchomiła to podłączyłem kulkowana ale niestety tez A4Tech jak narazie dziala zobacze jeszcze ze 2 dni i powiem czy bedzie ok.

Aha a moze polecicie mi jakies dobre (bo ja sie na myszkach nie znam) nie kulkowe bo ich nie lubie myszki ze swiatełkiem i zeby chodziły tak jak tamta bez podkładki.?

Zależy ile chcesz wydać, ale podejrzewam że niewiele.

optyczna logitech - 30zł. :stuck_out_tongue:

No i idealna :slight_smile:

Dzieki :smiley:

marus005 jak miałem taki sam problem też z a4techem dokładniej takim to ją odpiąłem od kompa i rzuciłem o ściane i poszedłem do sklepu po nowa :D, nie ma co próbować naprawiać myszki za 20-30zł bo więcej nerwów się straci a i tak potem sie zepsuje na nowo :smiley:

ta myszka i Windows Millennium to wybuchowa mieszanka :mrgreen:

Wymiana myszy na nową. Najlepiej optyczną

marus005 wybierz sobie :mrgreen:

:arrow: http://www.allegro.pl/4568_urzadzenia_w … yszki.html

Polecam myszki firmy Logitech :wink:

A coś takiego? Co o tym myślicie?

http://www.allegro.pl/item120212807_e5_ … rkiem.html

Chcesz kupować za kilkanaście tygodni kolejną myszkę to bierz :!: .

Jeśli chcesz mieć coś na dłużej to zakręć się wokół myszek logitecha.

W takim zakresie cenowym ( do 30zł ) to zdecydowanie polecam myszkę jaką sam posiadam - A4TECH OPTO 518. Jeśli nie tą to zdecydowanie Logitech a w tej cenie to chyba tylko LOGITECH - B69(BJ69). Osobiście bardzo polecam tego A4Techa mam go juz na jednym kompie 3 lata i nie ma żadnych problemów… Co do logitech to z tej firmy także posiadam mysz już 2 lata i taże jest w znakomitej formie :D.

A4Tech Navigator, u mnie się sprawdziła, tylko nie pod USB, a PS

Mnie również spotkało to same nieszczeście. Kupowałam nowe myszki niestety i to nie pomogło. Kursor również mi staje wtedy kiedy mu sie chce i ani rusz(Myszka niby działa bo jak na coś najade ta mychą to się zaznaczy dana ikonka), ale biała strzałka myszki stoi w miejscu. Co jest grane Bo to chyba wina kompa a nie myszki. Pozdrawiam!