Myszka przestała działać w Windowsie

Chciałem zainstalować sobie pada, ale przez przypadek usunąłem w menedżerze urządzeń coś, co spowodowało brak reakcji myszy na cokolwiek. Myszka to A4Tech X-750BF. Po prostu w momencie usunięcia tego czegoś momentalnie przestała działać. Po ponownym podłączeniu chce zainstalować się jako PS/2+USB Mouse. Może ktoś miał podobny problem?

I co, zainstalowałeś?

mysz jest na USB??

Tak, jest na USB. Nie udało mi się jej zainstalować. Na płycie ze sterownikami nic nie znalazło, a bez myszki praca jest mocno utrudniona, więc nie moge kombinować.

A w biosie masz włączona obsługę myszy na usb? Np u mnie standardowo jest włączona obsługa klawiatury, ale myszy już nie.

W biosie nic nie przestawiałem, a poza tym mysz działa na Ubuntu.

zgredzio , miałem taki problem, pomogło włożenie płyty z OS`em do napędu i “naprawa”. Bo właśnie też sterowniki i różne programiki nic nie dały.

Przywracanie usb może coś da

viewtopic.php?p=1924953#p1924953

plunio, co miałeś na myśli pisząc naprawa? Wpisałem w konsolę chkdsk /p /r, ale bez skutku. Próbowałem dojść do tego, czy może za tą sytuację nie odpowiada jakaś usługa i znalazłem jedną, której nie mogę włączyć ze względu na błąd.

46bce8166da44122m.jpg

Wkładasz płytę z system operacyjnym, ustawiasz w BIOS`ie, by najpierw przeczytał napęd, restartujesz komputer i w pierwszej możliwej chwili wybierasz naprawę systemu (w moim przypadku XP). Wtedy zadziałało.

Na samym początku naprawa jest do wyboru, ale za pomocą konsoli, a później już nie.

Czy istnieje rozwiązanie nie zmuszające do reinstalacji systemu?

pomoc@microsoft.pl

A może ktoś coś wie?