Myszka przycina, muzyka windowsa zniekształcona

Witam, od dzisiejszego dnia komputer zaczął dziwnie sie zachowywać. Myszka przycina, muzyka WIna jest zniekształcona przy uruchamianiu. Dzieje się tak z 5-6 minut a później komputer zaczyna pracować normalnie. Przeskanowałem avastem oraz Ad-Aware, ale nic nie wykazał żaden z dysków. Co mogę jeszcze zrobić?

EDIT: Zauważyłem ze jak coś robię to znowu tak się dzieje. :frowning:

sprawdź chłodzenie na procesorze czy chodzi cicho i płynnie

Przeczyść system np. CCleanerem i gruntownie z defragmentuj dysk , ewidentnie wina leży po stronie dysku twardego bo na pewno kiedy problem się pojawia dysk twardy jest w trakcie odczytu , mam racje?

Za chwilę to zrobię, niby leży po stronie dysku ale np. GTA4 chodzi płynnie bez zarzutów choć zauważyłem że wolniej wczytuje mapę. Myszka się tnie teraz cały czas, ale jak uruchomiłem foobara, wróciła do normy :x

Sprawdź jeszcze procesy , czy któryś z nich nie zaczął za mocno obciążać systemu.

nic, a nic nie wygląda na to żeby obciążało system. Właśnie zainstalowałem a-squared Free 4.5 i przeskanowałem system, usunąłem infekcje i nadal jest to samo.

Dodane 29.11.2010 (Pn) 19:59

Panowie, przedefragmentowałem dysk Diskeeper2010-Professionalem i przez pewien czas było dobrze. Jednak, dzisiaj znowu jest to samo. Program wskazuje na to że obie partycje C i D są w dobrej kondycji.