Myszka sie rozłącza

Witam od kilku dni moja myszka (Natec Genesis GX-55) sama się rozłącza i odrazu podłącza przy czym słychac ten charakterystyczny dżwięk. Sterowniki mam aktualne itp. Zauważyłem, że gdy więcej rzeczy odpale myszka rozłącza się częściej. Mam wyłączoną opcje wyłączania urządzeniu w celu oszczędzania energii. Oczywiście próbowałem podłączać w inne porty ale nic nie pomogło. Z innymi myszkami jest tak samo. Bardzo proszę o pomoc

miałem podobny problem, i sam sie naprawił chyba po 3 dniach, ale w moim przypadku dysk był zepsuty, masz taki problem, że jak włączasz windows to przed zalogowaniem masz czarny ekran?

Hmm nie kojarze bym miał czarny ekran. Raczej włącza się normalnie.

Komputer stacjonarny czy przenośny? Jeśli stacjonarny to podaj model płyty głównej, a jeśli przenośny to podaj producenta i model.

 

Pozdrawiam!

Lenovo g780

Hej,

Zobacz czy porty USB nie są skonfigurowane do wyłączania się w czasie bezczynności w celu oszczędzania energii.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Mam wyłączoną tą opcję.

Spróboj w inny port

Też to mam na lapku :stuck_out_tongue:

Napisałem że w każdym porcie jest tak samo.

Jaki windows?

Winows 8.

32 czy 64 ? 8 czy 8.1 ?

Windows 8, 64 bit

Hej,

A próbowałeś sprawdzić działanie myszki na innym komputerze? Działa tam poprawnie?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak, na innym komputerze dziala dobrze. Dodam że na moim komputerze myszki się rozłączają gdy zużycie procesora sięga 80%+ Może tym tropem trzeba pójść

Hej,

  • A sterowniki do chipsetu płyty głównej zainstalowane?
  • Jak wyglądają temperatury w czasie pracy komputera?
    Pozdrawiam,

Dimatheus