Myszka sie rozłącza

(Rapidity1995) #1

Witam od kilku dni moja myszka (Natec Genesis GX-55) sama się rozłącza i odrazu podłącza przy czym słychac ten charakterystyczny dżwięk. Sterowniki mam aktualne itp. Zauważyłem, że gdy więcej rzeczy odpale myszka rozłącza się częściej. Mam wyłączoną opcje wyłączania urządzeniu w celu oszczędzania energii. Oczywiście próbowałem podłączać w inne porty ale nic nie pomogło. Z innymi myszkami jest tak samo. Bardzo proszę o pomoc

(Montarowiec) #2

miałem podobny problem, i sam sie naprawił chyba po 3 dniach, ale w moim przypadku dysk był zepsuty, masz taki problem, że jak włączasz windows to przed zalogowaniem masz czarny ekran?

(Rapidity1995) #3

Hmm nie kojarze bym miał czarny ekran. Raczej włącza się normalnie.

(stream) #4

Komputer stacjonarny czy przenośny? Jeśli stacjonarny to podaj model płyty głównej, a jeśli przenośny to podaj producenta i model.

Pozdrawiam!

(Rapidity1995) #5

Lenovo g780

(Dimatheus) #6

Hej,

Zobacz czy porty USB nie są skonfigurowane do wyłączania się w czasie bezczynności w celu oszczędzania energii.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Rapidity1995) #7

Mam wyłączoną tą opcję.

(Lesiak0) #8

Spróboj w inny port

Też to mam na lapku :stuck_out_tongue:

(Rapidity1995) #9

Napisałem że w każdym porcie jest tak samo.

(Antekcmr3) #10

Jaki windows?

(Rapidity1995) #11

Winows 8.

(Lesiak0) #12

32 czy 64 ? 8 czy 8.1 ?

(Rapidity1995) #13

Windows 8, 64 bit

(Dimatheus) #14

Hej,

A próbowałeś sprawdzić działanie myszki na innym komputerze? Działa tam poprawnie?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Rapidity1995) #15

Tak, na innym komputerze dziala dobrze. Dodam że na moim komputerze myszki się rozłączają gdy zużycie procesora sięga 80%+ Może tym tropem trzeba pójść

(Dimatheus) #16

Hej,

• A sterowniki do chipsetu płyty głównej zainstalowane?
  • Jak wyglądają temperatury w czasie pracy komputera?
    Pozdrawiam,

Dimatheus