Myszka się zacina !?

A więc kupiłem nową myszkę firmy “iBOX” i gdy zainstalowałem sterwoniki i zaczełem poruszać się nią po systemie to wszystko wydawało mi się ok ale gdy pare godzin później chciałem zagać w CS na nowej myszce zaczeła sie zacinać (tzn.zawiesza się w czasie gry) Szukałem przyczyny tego problemu ale znalazłem tylko to aby zmniejszyć prjorytet w procesach na niższy i rzczywiście troche pomogło ale nadal czasami zawiesi sie i stanie bez ruchu w jednym miejscu… następnie spróbowałem podpiąć starą myszkę która dobrze chodziła ale było z nią tak samo … Prosze o pomoc w uporaniu sie z tym problemem

Prawy klawisz myszy na pulpicie -> Właściwości -> Zakładka Ustawienia -> Przycisk - Zaawansowane -> Następnie w nowo Wyświetlonym oknie Wybieramy zakładkę Rozwiązywanie Problemów i przesuwamy suwakiem w lewo o jedną pozycję, powinien wyświetlić się nasępujący komunikat:

  • Wyłącz przyspieszenie kursora i mapy bitowej. Użyj tego ustawienia, aby naprawić problem z uszkodzonymi obrazami.

Gdy ja użyłem tej opcji, moje problemy z zacinaniem sie myszy znikły. Mam nadzieję, że to również rozwiąże twój problem.

OrLaNdoOo , więc zacina tylko w CS’ie czy podczas zwykłej pracy systemowej również?

zacina sie tylko jak gram w cs jak robie każda inną rzecz to chodzi płynnie !

W dniu 10.06.2008 , o godzinie 15:14 został dopisany post przez OrLaNdoOo

Pomysł Ciacha był dosyć dobry ponieważ mniej się zacina ale jednak nadal sie tnie… Moge tylko powiedziec ze klopoty zaczely sie gdy wypialem stara mysz i podpielem nowa od tej pory myszka sie tnie aha i zauwazylem jeszcze ze w grze spadaja przez to fps ;/