Myszka USB w laptopie nie działa

mam myszkę bezprzewodową USB gdy podłącze wtyczkę do komputera słychać dźwięk jak się załącza. Próbowałem już przez menadżera urządzeń i biosa lecz nic nie pomaga lub źle to wykonuje proszę o pomoc. Mam jeżeli to ma znaczenie mam win8.1

 

 

 

 

pomocy! !! 

Sprawdź najpierw myszkę na innym kompie,czy sprawna?

 

Jak tam bateria?

sprawna a baterie kupiłem aż 6

A w innym porcie USB sprawdź?

 

Mysz podłączona i wrzuć screen z menadżera urządzeń.

W innym porcie też nie działa a pendrive działa ostatnio zrobiłem szybkiego foramata i mój program do ss się usunął jak szybko zrobic ss bez programów?

No to w/g systemu OK, mysz jest zainstalowana? (mysz zgodna z HID)

 

Może jest wyłączona? sprawdź ustawienia Touchpada? myszy?

 

Edit:

 

Jak dalej to samo z poziomu menadżera, PPM na mysz zgodna z HID i odinstaluj i restart systemu i niech system mysz ponownie zainstaluje i sprawdź.

touchpad jest włączony a co on ma do tego ?

Wszystko masz napisane.

 

Możliwe, że mysz jest wyłączona, gdy pracuje Touchpad?

jak zrobic restart systemu sorry że nie ogarniam nic ale wstałem rano i znów mi nie działa nerwica mnie bierze

 

Uruchom ponownie lub zamknij system i uruchom.

 

Touchpad i mysz ma swoje aplikacje i w nich sobie sprawdź ustawienia.

a powiedział byś jak to zrobić ? 

W moim przypadku uwalony był odbiornik, był wykrywany i niby wszystko ok ale mysz nie działała. W końcu podczas jednej z prób wyjęcia go rozpadł się na kawałki. Sprawdz myszke z innym komputerem, może coś rozjaśni.

https://www.google.pl/search?q=jak+zrestartowac+komputer&oq=jak+zrestartowac+komputer&aqs=chrome…69i57j0l2j69i60j0l2.3167j0j4&sourceid=chrome&es_sm=122&ie=UTF-8

zobacz czy mysz będzie działać na ścianie, może być zepsuty sensor

 

Podobno chyba sprawdzał na innym kompie?

witam jestem po formacie 3 godzinnym i przerwie wszystko od nowa ale myszka dalej nie działa