Myszka zacina się podczas gry

Witam od kilku dni mam problem z myszka w grach, a mianowicie podczas grania np w lola lub csa mam spadki fpsow gdy ruszam myszka, ponadto w samym csgo gdy ruszam myszka na poczatku rundy wszystko jest okej, ale jezeli chce isc do przodu badz w jakims innym kierunku dostaje ogromnego laga, myszka sie zacina a klawiatura jakby odczytuje 2x badz 3x bo nadal ide do przodu choc sekunde temu przestalem trzymac przycisk w. Skan pc nic nie wykazal. To raczej tez nie wina sprzetu bo jeszcze kilka dni temu mialem po 100fps w kazdej grze oraz ping w granichach 30ms. Probowalem z inna myszka ale nie pomoglo. Natomiast kiedy z alt tabuje gre myszka rusza sie normalnie to samo podczas zwyklego korzystania z pc. Prosze o pomoc i z gory dziekuje za odpowiedzi.

Stawiam na wysoki ping lub inny problem z siecią.

Albo wysoki ping, albo aktualizacja csgo coś spartoliła. Ostatnio kilka tematów było na forum nt. cosgo.


To jest jego nick, czy zaraz po zapytaniu usunął konto?

Usunął konto, tak sądzę.

Kto i jakie konto?

Autor wątku.

to jest mój nick :smiley:

ogólnie sprawa wygląda tak, że w lolu to przez ostatnia aktualizacje tak się dzieje a co do csgo nadal szukam rozwiazania.

CS GO faktycznie ostatnio jest feralny po update gry. Jeżeli masz windows 7 to potrzebujesz sterowniki do chipset w tym usb. Windows 10 nie powinien mieć generalnie problemów z myszkami.