Myszka zacina się podczas obciążenia systemu

Witam. Mam problem, od pewnego czasu moja myszka - Razer Copperhead - zacina się podczas pracy. Dzieje się to głównie wtedy, gdy system zostaje obciążony zadaniem które wymaga więcej pamięci. Czym może to być spowodowane? Parametry sprzętu widoczne poniżej, myszka na USB. Pozdrawiam.

Myszka dla graczy…

Ciekawa sprawa…

Możliwe, że masz coś w jej sterownikach źle ustawione

Rzecz w tym, że nawet bez sterowników Razer’a tak sie dzieje. O ile dobrze kojarze, to zaczęło sie to dziać zaraz po zmianie procka.

Możliwe że słaby zasilacz.

JNJN Mam jeszcze drugą myszkę na USB (Logitech, który byl w zestawie diNovo) i działa bez problemowo :confused: Zresztą problem pojawił się nie dawno. Nie mam już pojęcia dlaczego tak się dzieje, próbowałem zmiany sterowników do płyty głównej, podłączałem do różnych gniazd USB - niestety na próżno. Byłbym wdzięczny za pomoc w tym problemie.

A sprawdź mysz na innym kompie jak się zachowuje.

Może wgrać stery do niej najnowsze.

I warto sprawdzić linię +5V zasilacza pod obciążeniem.

Możliwe że słabe porty USB,a mysz lubi zjeść, czyli ciągnie około 500 mA na granicy możliwości portu USB.

JNJN Sprawdzone na laptopie, wszystko śmiga jak powinno, sterowniki najnowsze. Może poodłaczam inne urządzenia na USB i zostane z samą mychą, żeby sprawdzić jak się zachowuje?

Próbuj,metoda prób i błędów.

Poczytaj i to:

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?p=202137#202137

Nie jestem w 100% pewien, ale problem “chyba” ustał po odłączeniu HUB’a USB. W takim razie zasilacz się “kończy” i czas na zmiane?

Edit: Niestety, problem występuje nadal ;/ Nie mam już pomysłu. Czy zmiana procesora mogła tu coś namieszać (w BIOSie nie zmieniałem żadnych ustawień)?

Raczej nie,a zastosuj przejściówkę USB/PS2 i podłącz mysz pod PS2.

Sprawdź wszystko co pisałem.