Myszka , zacina sie przy szybkich ruchach

Mój problem polega na tym że :

przy szybkich ruchach kursor zostaje w miejscu , zacina sie na sekundę i nadal moge nią ruszać

myszka jest nowa , Razer Copperhead - laser

w czym może być problem?

przy każdych parametrach myszka się zacina a wyłączając akceleracje wsteczną problem się podwaja .

Proszę o pomoc

zainstalowałeś sterowniki? może myszka jest tez uszkodzona, to że nowa nie znaczy że w 100% sprawna.

sterowniki są , na optycznej myszce problemu tego nie mam

Widocznie Copperhead się zacina. Lepszy jest np. DeathAdder

Jakby wszystkie się modele zacinały,to do obrotu by ich nie wpuścili, i nie mówimy która jest lepsza i jaką ma kupić :stuck_out_tongue:

Problem może tkwić w bateriach,podłożu na którym nią jeździsz,sterownikach,lub po prostu jest uszkodzona,od zawsze masz taki problem? Sam musisz wykluczyć co odpada.Najlepiej i najrozsądniej byłoby ją sprawdzić na innym kompie.

kumpel tez ma copperheada i takiego problemu nie ma , może być to wada nm systemu btw przy akceleracji sie bawilem dużo ,

i copperhead > deathadder , wiem bo miałem ;] , sprawdze na innym kompie jak tam sie bedzie zacinac - reklamacja , a jak nie ? to co - format ?

greener , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif