Myszka zacina się w tylnych portach usb

Witam jestem nowy i nie wiem czy dobrze trafiłem,ale do rzeczy.Kupiłem sobie nową myszkę gamingową i działa normalnie w przednich portach,ale gdy podłączę ją do portów z tyłu zacina się.Sprawdzałem myszkę na laptopie i tam działa normalnie więc wykluczam że jest uszkodzona.

P.S. Mam Windows 7 Ultimate

Może wkładasz do portów USB3.0 niebieskie - spróbuj w czarnych USB2.0.

Właśnie mam tylko czarne porty moja płyta główna to ASUS M2N-MX.Mam chyba same porty USB 2.0.
dodam jeszcze że miałem kiedyś chińską myszkę która zachowywała się tak samo,ale przymykałem na to oko bo myślałem że to wada fabryczna.

A inne urządzenia USB na tylnych pracują? bo może uszkodzone?

Mam starą myszkę USB która działa normalnie ale mam tez klawiaturę USB kutra reaguje tak jak myszka.
Zacina podczas pisania i czasami przestaje działać.Więc korzystam z klawiatury pinowej.

No to możliwe, że tylne USB uszkodzone i najlepiej nie używać. Komp swoje lata ma.

Wklej tu screen z menadżera z rozwiniętą gałęzią kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej.

Proszę oto zdjęcie

Menadżer OK, czyli sterowniki i system OK.

Więc co może wpływać na zacinanie myszki w tylnych portach, bo w przednich działa normalnie,ale podłączona z przodu trochę przeszkadza.

Może elektrycznie uszkodzone tylne porty?

Kup sobie za parę groszy jak coś kartę PCI z portami USB2.0 i masz.

Ok dzięki za pomoc też myślę że porty są uszkodzone.A czy takie porty można kupić w np.: neonet albo media expert ?

Szukaj na Allegro,OLX. Podejdź do serwisu/skupu komputerów raczej będą mieli ze starych zapasów lub demontażu.

1 polubienie