Myszka

Mam little question , ponieważ kucły mi bateryjki i nie wiem , jak zupgrajdować sofłer … u mnie już późno ( 1:47 w nocy ) więc proszę się nie dziwić …

dalej tworzę next videoclip w RBR :stuck_out_tongue:

Późno, nie późno - u nas w RP - poślizg jedynie godzinowy. :twisted:

No i co -> kucły ci bateryjki do myszki (nie raczyłeś powiedzieć, jaka myszka - i czy o sterowniki chodzi, czy cuś; no bo chyba nie o bateryjki, bo to się zżera niezależnie od namiarów myszki). :expressionless:

I co nam dalej z opisu twojego problemu - oprócz tego, że mykasz się w Richard Burns Rally! :twisted:

Jak powiesz dokładnie, o co Ci biega - to się dogadają z Toba ludzie z Forum!

Inaczej nie da rady!

Może jutro coś wykrztusi :slight_smile:

moj blad , jakby nie patrzyl , wiec postaralem sie i oto myszka :

myszka.jpg

No mnie sie wydaje, że o 1:47 w nocy to we wszystkich myszkach tego typu kucają bateryjki :lol:

Co do softwaru, to polecam najbliższe laboratorium badawcze (chociaż to niehumanitarne :slight_smile: )

pokaz jej hardwaree kota albo zbozowego weza to sie ruszy :stuck_out_tongue:

daj jej setke czystej to bedzie zapierniczaj jak szalona hehe :smiley:

wsadz jej ogon w ps2 to zobaczymy czy diody jej działaja w oczach :smiley:

a może to radiówka jest tylko pudełko się im pomyliło ja propnuje sera dać ,a pozatym myszki są już przestażałe ja używam świnki morskiej i wszytko cacy chodzi :lol:

:D:D

Ja zawsze powtarzałem!! Chomik,chomik i jeszcze raz chomik!! Im,żaden gryzoń nie dorówna. :lol:

prędzej odkoduje mi HBO

A gdzie ta mysz ma diodę optyczną albo kulkę jeśli jestr kulkowa :wink:

Za przyciski odpowiadają oczy [na nie się klika];

Kabel to ogon;

A scroll to się jej po nosie jeźdźi;

dzieki za posty panowie … jednak postanowilem zmienic model myszki na lepszy i firmowy dosc ladny

mysz.jpg

To prawda, bardzo ładny. Widzę, że lubisz zmieniać myszki przy kompie :wink: