Myszki dla Graczy

Witam.Poszukuje jakieś dobrej myszki dla graczy :slight_smile: nie piszcie “poszukaj w google” bo w google to sa recenzje myszek itp a wiadomo ze kazdy producent zachwala swoj sprzet #-o DLatego zwracam sie do was , byc moze ktos z was ma jakas fajna myszke i mogł by Mi ja polecic itp. Cena tak do 150zł

Myslałem o Logitech MX518 ? co Wy na to ?

Pozdrawiam.

Polecam A4TECH X7, laserowa myszka, bardzo czuła bo aż do 2500DPi z ergonomicznym kształtem i fajnymi funkcjami w przystępnej cenie ok 70 zł.

No właśnie, są recenzje myszek i to pisane przez niezależne portale, nie przez producentów, więc co to za problem poczytać?

Ja posiadam Razer Diamondback i polecam go albo Lachesis (choć tak jest droższa).

Duza roznica jest miedzy np.1600 a 1800 dpi ?

W codziennej pracy raczej nieodczuwalna.

Szczerze, to i tak wątpie że będziesz leciał na tak czułej myszce, ja lece na 1600 dpi, a różnice między 1600 - 1800 nie jest wcale ogromna.

na allegro możesz kupić nowego logitecha G5 refresh za 120zł

za 130zł masz razer deathadder

MX-518-bardzo dobra myszka możesz śmiało brać

a i nie patrz na dpi najważniejsze jest by myszka działała od razu kiedy podczepiasz ją do kompa i nie wymaga instalowania jakiś sterowników itp, ważna również jest wygoda w trzymaniu myszki

Polecam Razera albo Logitech MX 518(mam tą myszkę i jestem naprawdę zadowolony) no może Logitech G5 tyćku lepsza od Mx,

Ace ma rację nie patrz na Dpi, ja grałem na 800 dpi i naqprawdę pomogło, aha podkładka oczywiście jakaś pod myszkę :stuck_out_tongue:

tu koniecznie razera.

hmm G5 za 120zł ?? Niemozliwe , patrzyłem juz wczesniej to Min 180 zł do 220 nawet :):slight_smile:

Mowisz ze Logitech MX518 jest dobra ? Własnie ja mam zamiar Kupic (z budowy wyglada jak G5) tylko ma Ciezarki i 2000 dpi , jednak do tej pory grałem na myszce Vobis 600 dpi , bez podkładki i Slizgaczy :stuck_out_tongue: Wiec mysle MX518+Podkładka bedzie w sam raz , noe nie ? :slight_smile:

http://www.allegro.pl/item402040008_log … model.html

http://www.allegro.pl/item402228789_log … racza.html

oto te myszki jakiś tydzień temu widziałem wersję refresh za 120zł na kup teraz ale najwidoczniej ktoś zakończył aukcję

na twoim miejscu zastanowiłbym sie nad Deathadder’em bo mimo tego, że nie ma jakiś specjalnych ciężarków itp to swoją ergonomią, kształtem i wygodą przewyższa te 2 logitech’y o klase :slight_smile:

WIdziałem te 2 myszki , lecz one sa z Ekspozyzji czyli były w jakims sklepie na wystawie kazdy sie nimi bawił itp … z reszta pisze ze Uzywana :slight_smile: Wiec odpada rownie dobrze mogł bym po komisach pochodzic i napewno bym cos znalazł :stuck_out_tongue:

Mowisz ze ten Razer jest lepszy od Logitecha G5 nawet ? :smiley: Słyszałem ze to bardzo dobra mszka ale nie wiedziałem ze az tak #-o

no z tego co wiem to tylko G9 jest lepszy od razera :wink:

zresztą słuchaj najważniejsza jest wygoda więc bierz to w czym będzie ci wygodniej łape trzymać :slight_smile:

ja po wielu przymiarkach zdecydowałem się na zwykłego a4techa

http://tbk.pl/product_info.php?cPath=1_ … _id=102453

W sumie racja , co z tego ze myszka Za…a jak nie lezy w łapie i nie ma przyjemnosci z jej korzystania #-o Bede musiał w sklepie pomacac pare myszek :smiley: hehe :stuck_out_tongue:

MX518 / DeathAdder

Zamowiłem Logitech MX518 , najlepiej lezy Mi w dłoni -110 zł nie duzo a myszka podobno jest Bardzo Dobra :slight_smile:

W dniu 23.07.2008 , o godzinie 22:01 został dopisany post przez the | gamer

Własnie przyszła Mi myszka Logitech MX518 -1800dpi i musze powiedziec ze jest naprawde swietna :slight_smile: Ci ktorzy mowili ze jest dobra mieli racje :slight_smile: :slight_smile: Dzieki chłopaki za rady , było warto was posłuchac :slight_smile:

Pozdrawiam.