N czy Cyfra+?

Co wybrać :N czy Cyfra+(polsat mam).Kasa do 80 zł.Zainteresowania -trochę sportu,film.bajki.Piłka nożna niekoniecznie.

N bo tam masz kanały HD a w Cyfrze trzeba dodatkowo płacić. :slight_smile:

Bzdury kolego piszesz :stuck_out_tongue:

http://swieta.cyfraplus.pl/?utm_source= … istopadowa -> Promocja trwa :slight_smile:

Bierz N :>

Unga Unga , zwracam honor sory :stuck_out_tongue:

Na serio dają te tv za 1 zł.? I jakoś tanio wychodzą te pakiety. Czy da sie odbierać Polsat w Cyfrze+ ?

Witam! Oczywiście ze kanały HD na N -ce są za friko! Mam N i jestem zadowolony.

Nie, chyba że przez DVB-T (chyba 2 dekodery mają wbudowany tuner).

Ja polecam cyfre+

Raz ze możesz kupić spliter i 2 dekoder SD i mieć cyfre na dwa TV i oglądać rożne kanałyi teraz daja tez Canal+ za free przez cała umowę :slight_smile:

Polsat oferuje 2 dekoder ale z minimalnym pakietem, i trzeba płacić wysoki abonament za Familiny super film czy jakoś tak.

Tak samo N daje Telewizje na kartę gdzie kanałów tez masz jak na lekarstwo.

W N żeby mieć dekoder PVR trzeba zapłacić 149zł chyba

Co do TV dają ale to musiał byś się zapytać w punkcie czy jeszcze je maja. Mi pan zaoferował tak: Umowa na 24 miechy . Ale niestety niby jest to dla klientów którzy sa abonamentami co najmniej 9 miesiecy

67zł -6mies.

97zł-6mies.

129-12mies

Tu masz canal+ HBO i Kanały HD i telewizor 1zł(jego realny koszt to ok. 1000zł) dostajesz tez jak dobrze pamiętam Multirum gratis(choć głupie te chodzenie z karta do 2 dekodera co 6 godzin hehe)

Tu masz linki i sam porównaj i zobacz co i jak.

http://www.cyfraplus.pl/TechnologiaEmocje/

http://n.pl/

http://www.cyfrowypolsat.pl/

PS: Ja teraz przedłożyłem umowę na kolejne 18 miesięcy za 42zł miesięcznie, mam pakiet Konfortowy + oraz Canal + przez cały okres umowy i możliwość wykupienia dekodera SD za 79zł a dotego HBO na 2 miesiace gratis:)

Ludzie masowo brali Polsat cyfrowy, i nawet znajomi i chyba ludzie łapią się na te darmowe pierwsze miesiące, ale to złudna oszczędność. moim zdaniem. Sam byłem w każdym punkcie sprzedaży polsat N c+ i stwierdzam ze Cyfra chyba wychodzi najlepiej mimo wszystko.

PS2: I nie do końca się sugeruj tym co pisze w necie bo w punkcie sprzedaży mogą ci zaproponować większą promocje (nizy abonament dodatkowe programy)

PS3: Co do plsatu na cyfrze, mi sie parę razy udało oglądać i nawet Polsat news, przez miane softu w dekoderze. ale Polsat można oglądać z siatkówki, a u mnie już właściwie zrezygnowałem z Polsatu.

gdyby nie to ze padła ta cała cyfryzacja to kanały takie jak Polsat , TVN , TVpolonia, były by dostępne na kazdej platformie cyfrowej za darmo tak samo w sieciach kablowych ale niestety po buntowali sie ktoś cos zmienili kierownictwo i cały projekt padł, nawet ten darmowej platformy TVP z satelity w standardzie MPEG4 a szkoda

TV Polonia akurat JEST na każdej platformie cyfrowej, bo ten kanał jest niekodowany.

TVN również, mimo że jest kodowany, JEST na każdej platformie cyfrowej. Można też kupić zestaw TNK, gdzie TVN dostępny jest za darmo.

Zostaje jeszcze Polsat, który w prawie całej Polsce możemy odbierać naziemnie analogowo.

A cyfryzacja miejsce mieć MUSI - takie są wymogi unijne. Najpóźniej do 2015 roku. Według ostatnich doniesień jednak prawdopodobnie większość kanałów będzie kodowana - miejmy nadzieję że Polsat nie zakoduje swojego kanału ogólnego.

Jeśli chodzi o kierownictwo - teraz znów jest nowy prezes, już na stałe. I ma on jakieś doświadczenie w pracy w mediach - nie jest wyłącznie politykiem. O ile niekodowana platforma TVP raczej nie wróci, to może będą dawać karty do odbioru za darmo osobom opłacającym abonament RTV. I to nie jest wcale zły pomysł - ludzie zaczęliby płacić abonament, polepszyłaby się sytuacja finansowa TVP.

Jadę za chwilę w miasto.Chyba wezmę N.

Ty wybierasz ty decydujesz :slight_smile:

Ja wybrałam N i Tobie też tak radzę;)

@Kingusia71

Poprzyj swoja decyzje dlaczego tak wybrałaś?? co zadecydowało?

Wybrałem N

@wlodek877

Powiedz dlaczego wybrałeś N co cie przekonało ??