N na kartę opłacalne?


(funbooster) #1

Witam

Chciałbym się dowiedzieć, czy opłacalny jest zakup http://allegro.pl/n-na-karte-tnk-hd-2mc-dekoder-adb-5800-hd-dvb-t-i2006678540.html. Dodam iż dekoder będzie podłączony pod plazmę 42" samsung, bez dvb-t ;/ bo jest chyba z 2007 albo 2008 roku. Oczywiście posiada HDMI, jest na przednim panelu "hd ready", ale jak podłączyłem laptop, przez d-sub to nawet 1920x1080 nie było, to znaczy że nie mogę liczyć na oglądanie w 1080p przez HDMI ?.

Pozdrawiam


(lith) #2

Telewizor 'hd ready' ma mniejszą rozdzielczość niż 1080p, więc nie ma opcji.


#3

Na szczęście do telewizji HD nie jest potrzebna rozdzielczość FullHD.


(dark__jedi) #4

Twój telewizor wyświetli obraz w rozdzielczości 720 linii. Telewizja HD nadaje w 1080i lub 720p, więc telewizor sprawdzi się w wyświetlaniu sygnału. O 1080p z komputera możesz zapomnieć.


(funbooster) #5

No dobrze a może kwestia tego dekodera, co podałem w 1 poście, jest odnawiany, czyli mogę się spodziewać że po roku skończy w koszu na śmieci?Oraz czy może ktoś wie, czy jak nie przedłużę ważności konta w TNK HD, to też będę miał zablokowany dostęp do TV DVB-T ?


(Kpc21) #6

Zależy, na czym ci zależy.


(fiesta) #7

O czym ty piszesz DVB - T to standart cyfrowej TV naziemnej a nie satelitarnej ??


(Karolekc5) #8

teraz to ty o czym piszesz???

Zapytał czy jeśli nie opłaci i zostaną zablokowane kanały "SAT" to czy na dekoderze tez zostanie zablokowane oglądanie własnie TV naziemnej DVB-T

Czyli będzie mógł go używać tylko do oglądania tv nadawanej w DVB-T


(fiesta) #9

Mea culpa, nie popatrzyłem na aukcję, że do dekodera Sat dodają sticka z dekoderem DVB-T.

Upsss ....


(Ramirez1) #10

Naziemną będziesz miał, nawet jak nie aktywujesz karty. Mam taki sam dekoder tylko bez dongla. Co do oferty N na kartę bardzo mnie zadowala, nawet jak skończy się pakiet a w tym czasie wysyłam przelew to i tak jest co oglądać. A teraz jeszcze N dodało swoje 4 kanały Npremium HD bardzo ciekawe rzeczy na nich puszczają. A sprzedającego polecam Ci jak najbardziej, zamawiałem to za granicę przesyłka doszła do mnie w dwa dni. Sprzęt działa cały czas wszystko gra.