N- Nowa promocja pytania

Witam zauważyłem że w marcu była promocja w N która proponowała Dekoder za Darmo i ponad 40zł abonamentu przez cały okres umowy i teraz mam do was pytanie bo mieszkam daleko od punktu sprzedaży…Czy ta promocja jeszcze trwa?? i jak pójdę to muszę dać tylko dowód i to wszystko?? Na stronie N jest ta promocja ale pisze że dekoder za0zł tylko jak zamówisz on-line ? To w punktach muszę płacić za HDTV ?? Ile…

Sorki że tyle pytań ale zależy mi na czasie poniważ jestem obecnie beż programów TV a Ta oferta mnie zainteresowała ze względów na niski abonament no i kanały HD

Z góry Dziękuje za odp…

Tak.

Promocja objęta jest tylko zamówieniami online

A nie wiesz jaką cenę? Aha jeszcze jedno, a w ilę dni trwa taka dostawa?

jaką cenę czego? na stronie jest chyba wystarczająco to jasno wszystko wytłumaczone nie rozumiem jak można czegoś tam nie zrozumieć … sam zamawiam w tym tygodniu N-ke i nie miałem problemu z pojęciem tego wszystkiego , zamawiasz w punkcie płacisz za dekoder zamawiasz online nie płacisz(chyba że chcesz wersję z dyskiem) proste…

aha co do dni dostawy to różnie bywa raz ci przyślą w 3 dni raz czekasz 3tygodnie i nic… też byś taką wiedzę posiadł wystarczy poszperać 10 min w internecie :wink:

Ok dzięki za info mam ostatnie pytanie czy jeżeli dostarczy mi go kurier i mnie nie będzie w domu to co wtedy? Może odebrać/podpisać ktoś inny z rodziny ?

tak

Dzięki temat do zamknięcia

miałem dziś zamawiać N-ke ale zauważyłem że 2 dni do końca promocji zostały i teraz czy jest planowana jakaś inna promocja wiadomo coś czy lepiej nie kombinować i skorzystać z obecnej ?