N telewizja nowej generacji pytanie

Czy moge podpisac umowe na okres pół roku?

oki wielkie dzieki wychodzi na to ze n jest duzo lepsze od polsatu i cyfry no i tez przy tym tansze :wink:

Oj nie zgodzę się z Tobą… jak za tą cenę kanały są do bani… za 78zł mogliby dać coś lepszego, Już lepiej cyfrę wziąść, płacić podobny abonament i mieć 100 razy lepsze kanały. Ja mam Cyfrowy Polsat i za 55zł mam podobną ofertę… czy nawet nie lepszą w porównaniu do n.

Moim zdaniem ta nowa platforma jest przereklamowana i jak narazie tylko 2 kanały są nadawane w technologii HDTV

A ja się z Tobą nie zgodzę Bartek17. N jest tańsza w porównaniu z Polsatem czy C+ bo nie każdy ogląda te kanały dodatkowe a większość Tvn + tvp itd… Więc w n można mieć pakiet za 20 zł i cieszyć się jakością. Co do HDTV to faktycznie tylko kilka kanałów jest tak nadawanych ale WSZYSTKIE są w MPG 4 a polsat i cyfra mają kompresje jeszcze starego mpg 2 więc jakość ejst dużo lepsza w Nowej telewizji ;]

No jeżeli komuś bardziej zależy na kanałach TVN-u i TVP to przyznaję Ci rację, opłaca się. Nie wiem, czy coś przeoczyłem na stronie n.pl, ale nie ma w ich ofercie Polsatu, ale to szczegół… i tak większość osób (ja też) woli oglądać TVN ;]

A to na platformie polsatu jest tvn tvn24 itd? :smiley:

Co do oferty cenowej to nie jest zła, szczególnie dostępny już od następnego tygodnia dekoder z dyskiem twardym… to jest coś…

za 26 zetka jest tam kilka naprawde ciekawych kanalow takich jak kilka kanalow discovery 2 kanaly cinemax i hity filmowe dla mnie jak za ta kaske w zupelnosci wystarczy :mrgreen:

jest (TVN, TVN 24, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN Style, TVN Siedem):stuck_out_tongue:

A wiecie jaka jest opłata aktywacyjna za dekoder z HDD + antena + montaż?

ok 600 zł i tyle płacisz od razu. Dekodera nie można kupić od razu dopiero po jakimś czasie, a jego koszt jest zajebi…

Abonament jest tani, ale początkowe koszty, to trochę przesada.

…a do tego dekoder nie jest na własność co bardzo mnie zdziwiło! Jeżeli tylko “wypożyczają” klientowi dekoder to powinien on kosztować trochę mniej. Dziwi mnie też dlaczego zestaw antenowy do dekodera HDD jest 2 razy droższy od tego do dekodera bez dysku :? Przecież korzystają one z tej samej satelity i tego samego sygnału :? …a więc czym się różnią te zestawy antenowe? Chyba tylko ceną ;]

Ale ja nie potrzebuje zadnego dysku trwardego wystarczy mi w zupelnosci tych kilka programow ktore podalem wczesiej a wtenczas koszty juz nie sa takie duze…

Mylisz sie kolego, dekoder dostajesz na własność jeżeli po 15 miesiącach przedłużysz umowe.

aha… spoko. Tylko powiedzcie mi jeszcze czym różnią się te zestawy antenowe?

Ok… to jest Twój wybór :slight_smile: Każdy wybiera platformę i pakiety w zależności od tego co lubi (i za ile chce) oglądać i trzeba uszanować taką decyzję :slight_smile:

Pozdrawiam.

Różnią się tym iż mają 2 niezależne odbiorniki. Ponieważ ta droższa wersja ma wbudowany dysk i ma inną antenę tylko dlatego abyś mógł oglądać jeden kanał a jednocześnie nagrywać drugi. Czyli powiedzmy w tym samym czasie leci coś fajnego i na TVN i na TVP to oglądasz TVN a TVP ci sie nagrywa na dysk i oglądasz w innym czasie :wink:

Jeżeli chodzi o pakiety, to koleś w sklepie mówił iż, po wybraniu 2 pakietów, jeden dostaje sie gratis, czy to prawda?

mateo1993 Tak to prawda. Tzn minimum musisz 2 pakiety wybrać a ten trzeci dostaniesz gratis. Ten gratisowy ma w sobie wszystkie kanały informacyjne czyli tvn tvp, tvp2 itd… I aby korzystać z “n” musisz do tego pakietu wybrać jeszcze 2 inne pakiety. Cennik masz na http://www.n.pl

No to muszę przyznać, że to niezły bajer jest :] Czasami naprawdę może się to przydać. Dzięki za wytłumaczenie :wink:

czyli n mozemy juz miec w abonamencie za 20 zl :slight_smile:

Dokładnie tak. Zaś najciekawszy pakiet wydaje sie za 36 zł tj. “Hity Filmowe” “Kultura Nauka i Świat” Gratis “Informacje i Rozrywka”.