N6120 czy N73?

Witam! Który z w/w telefonów jest lepszy i bardziej opłaca się go kupić? Zależy mi na dobrej jakości muzyki, szybkość ‘chodzenia’, aparacie…

“chodzić” na pewno szybciej będzie 6120 bo to najszybszy symbian. aparatu nie ma co porównywać lepszy w n73

A jeśli chodzi o muzyke?

Złączono Posta : 22.09.2007 (Sob) 20:57

Który ogólnie polecacie?

dlaczego tak twierdzisz? bo przeczytałeś gdzieś? po pracuje trochę wolniej? w końcu to już jest mały komputer więc ma do tego prawo. nie rozumiem opinii, które krytykują system operacyjny w telefonie. jasne, jeśli się nie używa jego możliwości to lepiej brać telefon bez symbiana ale jak chce się mieć komputer multimedialny to system jest podstawą :wink:

bo??

… bo ją masz :stuck_out_tongue:

Może 6120 chodzi szybciej, ale w N73 też jest bardzo dobrze. Bez rozczarawania się przesiadłem choć wcześniej używałem szybkiej 6230i.

karolzet nie dlatego że ją mam. Miałem również n73 sporo czasu i spokojnie moge stwierdzić, że oprócz większego wyświetlacza i lepszego aparatu, n73 niczym więcej nie przewyższa.

6120 jest szybsza i stabilniejsza - a to najważniejsze. Poza tym ma nowszego symbiana, na który teraz pisane są aplikacje. Wiele komfortowych rozwiązań.

Jest mniejsza, ma bardziej przejrzysty wyświetlacz. Brak joya, który w n73 to katorga.

HDSPA bardzo szybki internet

mini USB to również duży plus…

Tak więc jest więcej plusów.

Pozdrawiam.