N70 - problem z aplikacjami

Witam. Od dzisiejszego dnia jestem posiadaczem Nokii N70. Jest ona w plusie i posiada wszystkie konfiguracje do plusa. Jednak mam pewien problem. Otóż chodzi o aplikacje takie jak GG czy Opera Mini. Gdy tylko biorę połącz to telefon mi się restartuje. Jak normalnie przeglądam strony czyli domyślną przeglądarką to tak się nie dzieje. Co mam zrobić :?:

zainstaluj specjalną wersję opery pod twojego symbiana!

przecież java w telefonach z symbianem nie działa za dobrze…

Toż zainstalowałem operę i gg pod symbiana. na javie i na symbianie dzieje się to samo

Doszedłem do wniosku że w mojej nokii musi występować jakiś błąd jak aplikacja wysyła informacje do internetu. Jednak Opera Mobile działa dobrze. Tylko opera mini i Gadu gadu pod sis i java wywołuje takie błędy. Co mam zrobić żeby temu zaradzić?

poszukaj innej wersji gg na sis… (i żeby pasowała do wersji s60v2)

ja mam podobny problem bo przy ustawianiu godziny w noki n70 to mi sie wyłancza i nie chce sie właczyc a jak juz ustawie godzine to po jakims czasie sie przestawia np na 01:00 i nie wiem co mam zrobic pomozcie

Nokia jest nowa? Może masz jakieś stare oprogramowanie i konieczny bedzie update?

Chociaz oczywiście starszy soft nie powinien byc przyczyna takiego zachowania telefonu. Mimo wszystko aktualizacja może pomóc.