N70 simlock

Witam, orientujecie sie moze ile kosztuje zdjecie simlocka z tej nokii? Bo słyszałem że okropnie dużo

Najtaniej slyszałem w Katowicach za 250zł.

To pięknie :confused:

Telefony kupuje się z zwłaszcza n70 wszystkie z serii n bez simloka.

koszt simlocka w tych telefonach to 250-500 zł

No niektóre te telfeony co wymieniłeś kosztuje taniej sim-lock.

bulcio14

na przykład?

to są wszystkie nokie bb5 i jakoś niesłyszałem żeby simlock był taniej z którejś niż 250 :evil:

Są tańsze.

podaj przykład z ceną i modelem

a czy wiecie może czy na telefonie z simlockiem w sieci t-mobile można zainstalować jakiś program do nawigacji i czy będzie poprawnie działał bez karty operatora?

Tak. Włączasz telefon w trybie offline (czyli bez logowania sie do sieci) i korzystasz ze wszystkiego oprócz rozmów/sms/mms itp.

a jak wygląda sytuacja z takimi programami jak tom tom navigator itp? czy do tego potrzebna jest karta operatora?

Wszystko zależy od symbiana jeżeli piszemy o N70 to jest to symbian 2 edycji i do tego tela “wchodzi” tylko tomtom 5 , działają też mapy z tomtoma 6 ale tylko oznaczone V660.1223 , żadna karta nie jest potrzebna , telefony z symbianem mogą pracować w opcji offline , natomiast (powtórze) potrzebny jest modół GPS (odbiornik/nadajnik sygnału z satelit komunikacyjnych, cena od 200zł.

Zbych1 - dzięki za informację, tego właśnie potrzebowałem, a co do odbiornika gps to doskonale wiem o tym i zastanawiam się nad gps-em firmy navibe

Złączono Posta : 21.04.2007 (Sob) 16:12

a jeszcze taka sprawa, jak się włącza tryb offline w tym telefonie? po prostu uruchamiając? czy trzeba coś więcej zrobić?? prosiłbym o pomoc w tej sprawie