N73 czy 6500slide

(system) #1

Witam

Mam Nokie 6680 i mam w planie ja zmienić.Mam do wyboru Nokie n73 i 6500 slide.Osobiście skłaniałbym sie ku n73 ale mam pytanie czy ten joystick w niej długo wytrzymuje i czy klapka z tyłu na aparat szybko robi sie luźna?

A jak ktoś ma te telefony to niech napisze ich wady i zalety, może łatwiej mi będzie dokonać wyboru.

(muchozol) #2

Ja mam n73 i jestem super zadowolony, czy joystick albo klapka długo wytrzymuje tego nie wiem, bo mam ten telefon od ok miesiąca. Mogę powiedzieć, że na razie spadł mi kilkukrotnie na ziemie, raz nawet z ok 1.8m na twardy parkiet i przeżył...więc jakiś szczególnie delikatny nie jest:)

Jeśli chodzi o nokie 6500 to od znajomych również słyszałem same pozytywne opinie. Generalnie oba są dobre, a wybór powinien dotyczyć tego, czy chcesz mieć telefon z symbianem czy nie.

(pakierhakierxd) #3

nie lubie nokii z sliderem tylko samsung ma dobry slider;] i sony ericsson :wink: bierz n73 sam ja mam symbian jest super mozna ogladac filmy w avi pelnometrazowe;p

(system) #4

a bardzo dużo osób poleca mi E51, czy ten model jest warty uwagi?

(pakierhakierxd) #5

tak ja mam n73 ale z checia bym wziac e51 ale gdyby nie ten aparat 2 mpx teraz standard jest 3 mpx i n73 ma aparat carl zeiis

W dniu 22.07.2008 , o godzinie 10:22 został dopisany post przez daniel241190

kupuj e51 bo warto:):slight_smile: fajny fon:] mi sie spodobal od pierwszego zobaczenia go w salonie;]

(Sebi A Torun1) #6

mam 6500 slide i jestem bardzo zadowolony choć jak na Nokie ma słabą baterie ale ma aparat 3.2 mega z optyką Carl Zeiss no i nie ma Symbiana wybór należy do Ciebie pozdro

(Pan Ziombl) #7

ja bym wolał n73

(pakierhakierxd) #8

wg mnie telefony z symbianem te co maja malo ramu np n73 czesto sie tna sam go mam i go juz nie polecam:((