N73, K810 czy W810i

Witam!

Zastanawiam się który telefon kupić. Wybrałem te 3 telefony (w temacie) i zastanawiam się nad jednym z nich.

K810i najbardziej mi pasuje ale mój brat ma k800i a podobno k800i to 90% tego co k810 więc za bardzo nie chciałbym mieć w domu 2 podobnych telefonów.

Zależy mi na dobrym aparacie, dobrym MP3, i funkcjonalności.

Ja na twoim miejscu wziąłbym w810i, bo fajnie leci przez niego muzyczka.

a czy w w810i wyświetlacz jest wyraźny i dobrej jakości??? Czy widać pixele??>

P.S K810 raczej odpada :smiley:

mój siostrzeniec ma w810i i chodzi całkiem ładnie, nie zauważyłem pixelii toż to 262k kolorów ;]

a czy w810i robi ładne zdjęcia ??

wg mnie bierz n73 to bardzo dobry telefon sam go sobie kupilem 2 dni temu i jest super;] dla siorki tydzien temu polecam:):slight_smile: bardzo dobry zakup!!

Bierz N73 i nawet się nie zastanawiaj, ma największy wyświetlacz dobrej jakości, aparat 3.2 Mega Picsela, a muzyka to już bajka 2 głośniki biją wszystkie telefony jakie wyszły do tej pory.Sam ją niedawno kupiłem i jestem bardzo zadowolony, jak co to bierz N73 Music Edition tą czarną.Ericsony wymiękają sam miałem k800i i nie był ciekawy to samo co k750i tylko aparat lepszy.

Tak jak koledzy wyżej, polecam Nokię N73

a czy zwykła n73 różni się cenowo od n73 Music Edition

Tak, sprawdź sobie na allegro lub innym serwisię różnice cen.

Jeśli chodzi o N73, to jest to bardzo dobry telefon, ma wszystko czego można chcieć w tej cenie, może poza Wifi, ale wtedy cena poszłaby do góry. To jedna z lepszych Nokii z serii N

W810i to też dobry telefon i właściwie jeśli miałbym wybierać między N73 a W810i, to wybrałbym w zależności on potrzeby posiadania Symbiana. W810i ma jeden z lepszych aparatów opartych na matrycy 2.0MPx, natomiast N73 jeden z lepszych na 3.2MPx :smiley:

Oba telefony są godne polecenia i tylko cena decyduje w wyborze.

PS. W810i ma ten sam aparat, który jest wykorzystywany w K750i.

nic złego nie mogę powiedzieć, wyświetlacz jest dobry bez żadnych pixeli itp, tylko odciski palców zostają na wyświetlaczu, co związane jest z tworzywa, ale tu też większego problemu niema.

w 810i ma dużo lepsze zdjecia niz k750i, polecam każdemu w 810i super tele

chyba wezmę n73 :slight_smile:

no chyba mówię, że mają ten sam aparat, więc nie wiem jaka może być różnica #-o

W dniu 02.06.2008 , o godzinie 17:02 został dopisany post przez kr110

nie wahaj się, bo N73 jest tutaj najlepszym wyborem.

a czy n73 ma dyktafon??

Jasne, że tak.

A ile dni działa bateria w n73?

czy wygodnie steruje się klawiszami?

czy nie ma problemów z symbianem??

W dniu 10.06.2008 , o godzinie 21:50 został dopisany post przez symusek

no kupiłem ten telefon i wszystko jest ok oprócz tego że nie da się instalować gier (przynajmniej z poziomu telefonu)

tak musisz wgrywać wszystko z poziomu komputera, pewnie dostałeś razem z telefonem kabelek + CD ?