N73 ME czy K850i

No właśnie który telefon wybrać

  • SE K850i

  • Nokia N73 ME

Głównie chodzi mi o dobrą jakość dźwięku i zdjęć, no i żeby telefon nie , mulił ‘’

Zastanawiam się nad telefonem kilka tygodni i nie mogę wybrać a więc proszę o pomoc.

WIELKIE dzięki :slight_smile:

OCZYWISCIE N73 ME lepsza, wydajniejsza, ladniejsza :D, wiecej mozliwosci przede wszystkim ja mam n73 ME a moj kolega k850i i wg mnie moja jest lepsza i dzwiek ma napewno lepszy ale aparat ma juz lepszy k850i :slight_smile:

k850i nie muli wcale!

polecam go, mam i jest super :smiley:

N73 to przede wszystkim symbian ktory daje “nieograniczone” mozliwosci w porownaniu do zwyklego softu :), a K850i to oczywiscie 5mpx :slight_smile:

więc odpowiedz sobie na pytanie czy lubisz duzo zmieniac i wykorzystasz symbiana czy wolisz zwykly telefonik naszpikowany bajerami (nie mowie ze jest zly :PP).

Osobiscie wziolbym N73 wlasnie ze wzgledu na mozliwosci symbiana a 3,2 mpx moim zdaniem spokojnie wystarczy bo i tak nie dorownuje normalnym cyfrowkom a wystarczy do zrobienia okazyjnych zdjec - wybor nalezy do ciebie :slight_smile:

n73 bo aparat ma taki sam (jakościowo) i ma więcej zalet :wink: ale nie bierz ME tylko zwykłą :wink: nie ma różnicy :wink:

Czyli co polecacie N73

.

A ja słyszałem że aparaty są porównywalne, oczywiście w nocy na pewno lepsze robi K850i ( kseonowa lampa błyskowa )

zasięg lampy? na pewno nie większy niż 3m…

Tu ci przyznam rację mój brat ma k800i i ta lampa nie jest wielką rewelacją

to co jest blisko jako tako oświetla ale dalej to nie rewelacja :stuck_out_tongue:

nie oklamujmy sie ale aparaty w telefonach nie sa do robienia fotek w nocy ;PP wiec patrzmy raczej jakie zdjecia wychodza w dobrych/normalnych warunkach ;]

Bierz N73 ME dzięki symbianowi ma dużo większe możliwości od SE K850i

Więc zdecydowałem się na nokie n73 :stuck_out_tongue: