N73 vs P990i

Co wybrać przedstawcie wady i zalety…

-p990i

WiFi, ekran dotykowy, Klawiatura qwerty, uiq3, symbian, duże rozmiary

-n73

kompaktowa, symbian 3,2Mpix, optyka Carl Zeiss, ale brak WiFi

Jestem bardziej za Sonym ale może to niezbyt dobry wybór ?!

Weług mnie N73 jest lepsza :slight_smile:

Pozdrawiam

A potrzebne Ci jest WiFi, dotykowy ekran, klawiatura qwerty?

To dość różne fony, więc wybór to kwestia wymagań.

Wifi jest u mnie w LO także się przydaje :stuck_out_tongue: qwerty to szybkie pisanie sms i e-mailów …

A n73 to taki zwykły fon

Moje przemyślenia się sprawdziły… jednak SE wygrywa… dzięki :stuck_out_tongue:

Zależy do czego Ci telefon potrzebny,

Posiadam P990i i powiem, że bardzo fajny telefon, ma 2 minusy, jeden duży minus i drugi taki mój minus mianowicie P990i ma bardzo mało ramu co często utrudnia pracę z nim choćby nawet podczas przeglądania internetu w oryginalnej przeglądarce (w operze się z tym nie spotkałem) drugi to w porównaniu do N73 czyli symbiana s60 to dla mnie jest brak kalendarza na wyświetlaczu ale nie każdemu to potrzebne. Symbian UIQ jest bardziej profesjonalny jak dla mnie od s60, którego również miałem.

Aparat… te 2mpx w P990i jest dużo lepszej jakości od wielu 3,2 czy więcej. Zdjęcia robi na prawdę eleganckie. Więc te 3,2 z N73 nie powinno w tej kwestii mieć żadnego plusa.

Co do klawiatury qwerty… Tym się nie sugeruj bo jest ona trochę “mała” i ciężko z niej pisać :slight_smile: Ale idzie się przyzwyczaić :slight_smile: Poza tym od czeg jest zewnętrzna normalna klawiatura :slight_smile:

Jeśli nauczysz się żyć z małą ilością ramu to wybór będzie oczywisty i dobry :slight_smile:

P990i :slight_smile: