N80-Gdzie napis Skanowanie WLAN?

Witam.Mam pytanie : Widziałem na niektórych zdjeciach Nokii N80 widniejący na wyświetlaczu napis : Skanowanie WLAN : Wyłączone lub włączone … .W egzemplarzu który mam zamiar nabyć ,takowego napisu nie ma.W związku z tym nasuwa się pytanie : Gdzie on jest i jak go włączyć ??

PS : W telefonie jest włączona opcja " AKtywny tryb gotowości"

Menu->Narzędzia->Ustawienia->Ogólne->Personalizacja->Tryb gotowości->Plug-in trybu gotowości <- i tu wybierasz co ma być włączone w tym trybie m.in. skanowanie WLAN.

Dzięki Ci wielkie kolego za szybką odpowiedź.Spróbuje

Temat pod klucz

Prosiłbym o nie blokowanie jeszcze tematu ponioeważ nie mam takich opcji …

Wchodze do :

Menu->Narzędzia->Ustawienia->Telefon->Ogólne-> i tu klapa … nie mam personalizacji żadnych … prosiłbym o pomoc…

nie ogólne a Tryb Gotowości… :wink: i tam masz Plug-in paska gotowości (w każdym s60v3 takie coś jest… chyba że masz orange menu :stuck_out_tongue: )

Panie kolego masz racje jest takie menu ale soft jest z plusa … nie wiem czy brandowany bo sie nie bawiłem tak głęboko :stuck_out_tongue:

Zadnych plug-inów kolego drogi nie mam … :frowning:

Ale poszukam jeszcze coś może obczaje

Prosiłbym o więcej odpowiedzi xD

Dzieki z góry …

zmień sobie product code na jakiś inny (np. z N80 IE) no i sobie zaaktualizuj softa za pomocą NSU :wink:

PS. product code zmienisz za pomocą nemesis, product code znajdziesz na google :wink:

Jak kupie to może wtedy

PS : Dzięks :stuck_out_tongue:

PZDR