N80 zniknęło 30 MB wolnego miejsca


(Rules5) #1

Witam, mam problem z Nokią N80 a mianowicie z pamięci telefonu zniknęło mi 30 mb wolnego miejsca,a wszystkie pliki które mam to przechowuje na karcie pamięci pomóżcie


(bishop85) #2

Byc moze to wina lifeblog'a. Sprawdz na telefonie folder c:\data\lifeblog. Jak bedzie mial ok 30Mb to go skasuj. Pozniej w menu wejdz w program lifeblog i opcje\ustawienia\typy pozycji i odznacz wszystkie typy. Jak sie nie bedzie dalo skasowac tego folderu to zmien jego nazwe i sprobuj ponownie.


(Rules5) #3

bishop85 ja nie mam takiego folderu na c:\


(bishop85) #4

a masz wogole program lifeblog?? Jak tak to moze ten folder znajduje sie w innej lokalizacji.


(Rules5) #5

no mam na karcie pamięci taki folder ale jak go sprawdzam to mi pisze, że on zajmuje 0 b


(Frog) #6

rulo , na przyszłość nie podpinaj się pod istniejące tematy - jeżeli masz problem, załóż własny temat.

Wydzielono.


(bishop85) #7

Ten folder musi byc tez w pamieci telefonu, ale pewnie jest ukryty wiec go nie zobaczysz systemowym menedzerem plikow. Zainstaluj X-plore http://www.lonelycatgames.com/?app=xplo ... rm=symbian . W jego ustawieniach zaznacz by pokazywal ukryte pliki i wtedy dobrze przeszukaj pamiec telefonu [c]. W moim telefonie[N73] ten folder znajduje sie w c:\data\lifeblog.


(Rules5) #8

znalazłem ten folder lifeblog na [c] i odzyskałem 25 mb a jeszcze mam pytanie czy folder RESOURCE to jest ważny?? bo on znajduje sie na [c] i zajmuje 5,5 mb


(bishop85) #9

To spoko. Wejdz jeszcze w program lifeblog z menu telefonu i w jego ustawieniach odznacz wszystkie typy pozycji. A co do folderu resource to go nie kasuj bo to folder systemowy i w nim znajduja sie dane zainstalowanych aplikacji.


(Rules5) #10

ok bishop85 dzięki wielkie za pomoc.

Temat można zamknąć.