N81 czy N95 co wybrać?

Niedługo kupuję nowy telefon (obecnie posiadam N80)

Zastanawam się nad modelami N81 i N95

Co wybrać

Doradźcie :razz:

:slight_smile:

Ja mam N95 i jetem bardzo zadowolony! Komórka ta ma mnóstwo funkcji: przydatnych i niestety kilka zupełnie nie przydatnych (np. czytnik kodu kreskowego nie czyta wielu kodów). Ale ogółem jeśli chcesz miec mały komputer zawsze pod ręką, polecam tego smartphone’a!

PS: telefon ma tyle funkcji, że codziennie (przez długi czas…) będziesz zaskoczony nowoodkrytą funkją :stuck_out_tongue:

co do n95 ob bardzo wielu osób słyszę narzekania na baterię która trzyma zaskakująco krótko… ktoś musiałby to potwierdzić bo osobiście nie mam tego telefonu ale jeśli duża liczba osób uważa podobnie coś w tym musi być a skoro telefon jest kombajnem to sporo się go używa więc dobrze by było gdyby trochę ta bateria trzymała moim zdaniem ;] zastanów się nad tym ;]

Nie lubie nokii, wole HTC, MDA, czy MIO.

Ale miałem n95 i była ok,lecz nie możesz mieć pokrowca na magnes, bo telefon będzie ci sprawiał figle (sam się odblokowuje itd.)

na N81 gorzej się gra w gry z n-gage 2.0 i jest śliski (podatny na upadek z dłoni) a w N95 jest już lepiej no i lepiej się gra (na muzycznych przyciskach no i są wygodniejsze :slight_smile: ) no i nie wspominając o tym że N81 ma słabe 2MPx bez autofokusa :stuck_out_tongue: a N95 ma już 5MPx :wink: no i N81 ma akcelerator 3D i czujniki (możesz korzystać z programu rotateme albo shake SMS albo takiego że jak ktoś dzwoni to przykładasz do ucha telefon i samo się odbiera połączenie xD bez ziel słuchawki )

Tutaj się zgadzam bateria nie należy do najmocniejszych stron tego telefonu :frowning: :frowning:

WYdaję mi się że przy takich funkcjach i możliwościach bateria szybko sie rozładowywuje :frowning:

Ona ma chyba GPS ?

Ma GPS ale właśnie w tym problem że ta bateria w stanie spoczynku trzyma już bardzo krótko z tego co słyszałem a jak jeszcze GPS bez ładowarki samochodowej załączysz to możesz się szybko zorientować że zostałeś bez telefonu bo bateria padła.

bateria trzyma tyle samo w obu… a do N95 trzeba wgrać softa v21 (możliwe że już będzie :slight_smile: ) to wtedy fon będzie trzymał 2-3dni a na zwykłym starym trzyma ok 1dzień :slight_smile:

GPS jest super, ale nie polecam używania tego Nokii tylko pobranie Garmin Mobile :gra:

ten od nokii jest spoko ale nie do samochodu :slight_smile: garmin do auta a nokia maps do chodzenia :slight_smile: no ale i tak NM jest płatne :confused:

Na garminie da się pochodzić, ale trzeba się pomęczyć z szukaniem porządnych map turystycznych! :nauka:

ale chodzi o miasto :slight_smile: a nie o szlaki turystyczne itd. :stuck_out_tongue:

nokia maps od jakiegoś czasu jest darmowe , trzeba tylko najnowszą wersję wgrać

Słyszeliście o nokii n96 … czy jest ona atrakcjyjna ? proszę o odpowiedź najlepiej posiadaczy takiego phone`a :razz:

N85 lepsza od N96…

Weroni , kupuj albo N85 albo N95 8gb…

NoKiA E66 ?