N82 odtwarzacz

Interesuje mnie to jak odtwarza muzykę nokia N82 i kolejne pytanie to czy jest szybsza w obsłudze od N95 8gb?

Ogólnie chciałbym jakąś nokie, ale chodzi mi o to aby telefon się nie ciął… :wink:

taka sama choć n95-2 może być szybsza…

tak jak N95 :smiley: tzn. trochę lepiej niż N73 :stuck_out_tongue:

symbiany OS9 z Feature Pack 1 lub 2 się nie tną :slight_smile: tzn. żaden się nie tnie ale w starszych jest ok 0,25sek czekania na włączenie się aplikacji no i większości to przeszkadza :expressionless:

tzn wiesz 0,25s to tam akurat… :wink: jakbym miał czekać 10 - 30 sekund no to lekki nerw :wink:

czyli N82 to dobry wybór tak ? :slight_smile:

jakbym miał wybór to bym brał raczej N95 8GB :wink: ale jakbym miał brać fona o bym brał coś z dotykiem :slight_smile: oczywiście nie z windows mobile :stuck_out_tongue:

w sumie między nimi się zastanawiam, lecz trudno znaleźć N95 - 2 a w innych częściach Europy to juz są n95 - 4

  • n95 jest to że ma slider czego w n82 brakuje. Dotykowe w moim przypadku odpadają, jestem często w ruchu… a pisanie smsów chociażby na iPhone, albo czymś innym nawet rysikiem jest b. niewygodne. :wink:

ale patrz na np. SE P1i :slight_smile: on ma QWERTY i dotyk :slight_smile:

u nie SE jest przekreślone. badziew straszny, tzn oczywiście to moje zdanie, każdy ma inne, ale po doświadczeniach z k750i, podziękuję za SE