N82 vs N79 albo?

Zastanawiam się nad nowym telefonem… Obecnie biorę pod uwagę N82 i N79 oraz N85(ale raczej odpadnie bo slider). Więc moje pytanie brzmi: Który wybrać N79 czy N82? Ważne dla mnie jest: dobrej jakości MP3, dobrej jakości zdjęcia(żęby bylo można zrobić zdjęcie notatek i je potem przeczytać na telefonie:P), gry, dobra jakość rozmów no i żeby rzadko się psuła… Więc którą kupić N79 czy N82 a może jakieś inne propozycje?

n82 - aparat 5mpix

N85 przebija N82… N79 nie ma nic ciekawego, nie warto na niego zwracać uwagi…

chyba że E66, to taka N95 z lepszym wykonaniem i gorszym aparatem… reszta to prawie to samo :wink:

chyba że chcesz coś z dotykiem to polecam HTC TyTn 2…

Pod jakim względem N85 jest lepszy od N82? Czy aparat N85 i N82 są takie same? Czy slider działa b.dobrze w N85 od razu jak kupie i rok pozniej? Czy N85 nie muli czasem? Jak jest z aplikacjami i grami na N85 jest duży wybór tego? Jak jest z tym wyświetlaczem amoled czy jakos tak? Wyraźnie widać? Czy jak świeci słońce to widać coś na tym ekranie?

wpisz se w google nokia n96 vs n85 bedziesz mial pelno porownan kto ma lepszy wyswietlacz to zobaczysz ruznice fakt kolory sa bardziej nasycone i takie tam ale ja bym sie niekierowal wyswietlaczem …

Ps. Slyszalem ze n85 jest w miare dobra… raczej nie muli aparat jest dobry ale nienajlepszy ze wszystkich 5mpx

czy nokia N85 ma akcelerator 3D?

nie ma… ale ma czujniki ruchu…

N85 ma lepszy i większy wyś. niż N82… i ma nowszego symbiana

czy brak tego akcelatora 3D ma jakiś wpływ na płynne działanie gier w N85?

wyszły tylko 2 gry które obsługują ten akcelerator… nawet bez niego chodzą dobrze :stuck_out_tongue:

ale bez akceleratora Quake 1/2/3 może ci nie chodzić fajnie. q3a wyciąga 20fps na n95-2 więc jest słabo… a Quake 1 chodzi nawet na moim n-gage, choć trochę muli (nie ma się co dziwić, n-gage ma 104Mhz ale po podkręceniu do 134MHz było to samo :slight_smile: )

Czy na n85 jest dużo aplikacji i gier(ktore dzialaja plynnie)? Czy N85 stanieje przez nastepne kilka miesiecy do 1000zł albo poniżej? Czy slider w N85 ma luzy czy nie?