N95-2 problem z Wi-fi i programem PC Suite!

Witam serdecznie!

Problem nr 1:

Nokia N95-2 posiada Wi-fi a mam w domu router [z hasłem] więc chce się podłaczyć i sprawdzić jak to będzie działac i wyglądać. Sygnał jest bardzo mocny jestem z 3 metry od routera i jak klikam Rozpocz. przegl. Web po chwili wystakuje komunikat Nie można połaczyć, Nie znaleziono WLAN :o

a w szczegółach jest napisane moc sygnału 98%.

Może ten kreator konfiguracji Noki coś jest do bani, może jakimś innym programem spróbować!

Problem nr2:

Otórz na samym początku zainstalowałem program PC Suite i telefon w tym trybie łaczył mi sie bez problemu z komputerem jak i w trybie transfer danych. Po którymś razie już PC Suite nie wykrywało tel chodz był podłaczony do komputera, jedynie nie odłaczając telefonu i zmieniając na tryb Transfer Plików telefon był wykryty i można wszystko wrzucać. Teraz gdy wchodząc na tryb PC Suite pisze żebym sprawdził czy telefon nie jest zablokowany.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Bardzo prosze o pomoc ponieważ te dwa tematy spędzają mi sen w powiek. Czekam na pomoc, pozdrawiam pinio150 :slight_smile:

Powiem szczerze, ze mam podobny problem, laczy mi sie z siecia sasiada a z moja nie.

Romi czy to jest kółko różańcowe, nie pytam się kto tak ma tylko jak rozwiązać problemy powyżej. Coś widać że nikt nie wie jak rozwiązać problemy powyżej. To w takim razie gdzie napisać zeby wiedzieli, oficjalnie wejśc na strone nokia polska i tam zgłosić defekt? Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam pinio150

Witam pinio150, mogę Ci zaproponować powtórną instalację Pc Suit na kompie, ale z objawów wynika, że problem

jest raczej z komórką. W tym wypadku zalecałbym stworzenie kopii zapasowej plików z kom. jeżeli to możliwe i ponowną instalację

oprogramowania tel. Niestety N95 8GB w niektórych przypadkach zachowuje się dosyć dziwacznie. Miałem podobny problem i refresh

softa pomógł.

dodaj do routera adres MAC może :wink:

bo sąsiad nie miał chronionej :wink:

Temat do zamknięcia!

Dziękuje za pomoc, wiem juz w czym tkwi problem. Pozdrawiam pinio150 8)

pinio150 , pisze z taka mala prozba, czy moglbys mi pomoc rozwiazac ten sam problem, otoz to nie umiem polaczyc mojej N95 z PC Suite :frowning: a transfer danych dziala bezproblemowo. W czym tkwi problem ? Byłbym bardzo wdzieczny gdybys sie ze mna skontaktowal na gg. moj nr 5782008 pozdrawiam