N95 , N95 8GB czy E66

Witam!

Jak w temacie, czyli który z tych telefonów radzicie wybrać ? Lepiej wziąć teraz N95 (zwykły) czy poczekać do lutego i wziąć N95 8GB ?? A może E66 (choć nie jestem do niego jakoś przekonany :stuck_out_tongue_winking_eye: ) ?? Czy można do zwykłej N95 włożyć kartę 8GB ?? I czy jest duża różnica w wielkości wyświetlacza pomiędzy N95 a N95 8GB ?? Bo głównie dlatego się waham :stuck_out_tongue_winking_eye: .

Dzięki z góry i pozdrawiam :wink: .

P.S. Teraz mam N70 ME i jest bardzo zadowolony . A do Exx nie jestem przekonany :confused: .

Eseries mają bardzo wysoką jakość wykonania, w N95 slider może mieć luzy, w N80 zawsze ma luzy N91 ma niedopasowaną obudowę, cała lata a N73 skrzeczy bo jest zrobiona na … byle jak :smiley:

W Eseries wszystko idealnie pasuje i w ogóle, E50, wszystko pasuje jakby to była jedna część a nie przedni panel i tylnia klapka :slight_smile: w E65 slider jest tak zarąbiście zrobiony że żaden fon mu w tym nie dorówna (chyba że następca, E66)

ale N95 8GB jest lepsza bo dłużej chodzi na jednym ładowaniu, lepszy wyświetlacz, ma szybkę ochronną i GPS lepiej chodzi… wiem że muzyka jest taka sama, nawet odtwarzacza nie zmienili :smiley:

osobiście zaczekałbym na N95-2 bo zwykła jest gorsza…

PS. do N95-1 wsadzisz 8GB microSD SDHC… ale to spory wydatek :slight_smile: i jakbyś porównał N95-1 + karta 8GB cena by była taka sama jak N95-2 :slight_smile:

mam n95 8gb jest ok nie jest zła zależy jak się dba o fona

Miałem przyjemność “pobawić” się przez chwilę N95, N95 8GB i E66 - osobiście wybrałbym E66 ze względu na jakość wykonania i niewielką grubość (można nosić w przedniej kieszeni koszuli), ma też GPS i nienajgorszy aparat no i sławetny akcelerometr. Jeśli chciałbyś lepszy aparat i większy wyświetlacz, to myślę, że warto wybrać N95 8GB zamiast zwykłej N95 - różnicę wielkości wyświetlaczy naprawdę widać.

telefon poręczny zdecydowanie E66 zgrabny wszystko pasuje idealnie,

jezeli chcesz kombajn multimedialny to zdecydowanie n95-2 (8gb) jest zdecydowanie większy, ale zdecydowanie wynagradzają to jego mozliwości. (sam mam nienarzekam, dodam ze to jest moja 1-wsza nokia i wczesniej miałem tylko kontakt z nokiami znajomych)

PS: N95 zwykła odpada.

PS: Wiesz jakby nie bylo to co nie wybierzesz to będzie dobrze, nie wybierasz w telefonach z najniższej półki tylko z najwyższej więc co wybierzesz n95-2 lub E66 to tak czy tak źle nie będzie gwarantuje ci to. :evil:

PS: klopas nie zgodze sie ze po dołozeniu do zwykłej n95 karty te telefony będa takie same, n95-2 ma lepszy procek wiecej ramu i różni sie jeszcze kilkoma konkretnymi szczegółami.

źle mnie zrozumiałeś… chodzi o to że cenowo wyjdzie tak samo albo podobnie… ale jeśli tak to lepiej dorzucić do N95-2 :wink: i ona nie ma lepszego procka tylko 2x więcej ramu, procek jest taki sam :slight_smile:

no tak racja :stuck_out_tongue_winking_eye: cenowo tak samo, podobnie, ale ja tam jak bym miał wybierac to E66 albo n95-2 między tymi modelami bym wybierał. pozdro :lol:

Ja bym n95 wzial sam mam zamiar ja kupic i mam do niej pytanko, jaki ma nokia n95 wyswietlacz mam na mysli ile cali bo slyszalem ze ma 2.6 cala 2.8 i 3.0 i sam niewiem komu wiezyc #-o

N95-1 ma 2.6’

N95-2 ma 2.8’

A ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie N95-2 ( i N95-1 też w sumie :wink: ) - czy mają one w obudowie - zaznaczam - w obudowie wejście na Jack’a 3,5 mm ? (tzn. zwykłe słuchawki są na 3,5 nie ? :wink: ) . Zaznaczam, że nie chodzi mi o adapter AD-xx (w zestawie np.) tylko bezpośrednie wejście w obudowie na słuchawki ??

Dziękuję i pozdrawiam :wink: .

P.S. I jak jest ze sliderem w obu Nokiach - strasznie lata po jakimś czasie :confused: ??

jest, po prawej stronie…

Nokia n95-2 ? a co to kurde #-o nowsza wersja? poczym ja poznac ?

N95-2 to N95 8gb… tylko ja ją nazywam N95-2 bo jest tak na naklejce pod baterią w tym fonie :slight_smile:

hehe to ma 8gb pamieci i wiekszy wyswietlacz :idea: myslalem ze sie tylko pamiecia ruznia

Drefo , nie tylko… N95-2 ma więcej ramu, większy wyświetlacz, szybkę ochronną na LCD, mniejsze luzy w sliderze, lepsza bateria, zmieniona aplikacja galeria, w tylniej klapce uchwyty się nie łamią co delikatny upadek (w N95-1 łamie się co chwila :smiley: ) no i ma zasłonkę od aparatu gdy w N95-1 jej zabrakło…

Właśnie jest na odwrót 8GB nie ma zasłonki, a zwykła ma, ale poza tym 8GB dużo lepsza jest.