Na administratorze nie mogę instalować

mam konto z prawami administratora i jak chcę coś zainstalować na c:\program files\

to nie mogę bo niby nie mam praw administratora próbowałem instalować na innych kontach z prawami administratora i nic

teraz już nie wiem co mam zrobić żeby móc instalować programy

to się dzieje na Windows xp

Tak precyzyjniej - to jak brzmi ten komunikat odmowy ?

aktualnie zalogowany użytkownik nie ma przywilejów administratora. zaloguj się ponownie jako administrator lub skontaktuj się z administratorem komputera

tylko że to ja jestem administratorem komputera

Komputer nie jest przypadkiem podłączony do domeny ?

raczej nie bo mam 1 komputer w domu

Ok. To w takim razie kolejne pytanie: możesz sprawdzić uprawnienia katalogu Program Files ?

To stało się tak “samo się” czy po instalacji,zabawie czymś.itp?

mogę, tylko jak?

Dodane 14.05.2010 (Pt) 17:35

pierw utworzyłem kiedyś nowe konto z ograniczenia ale potem zmieniłem aby maiło uprawnienia administratora i od tej pory tak się dzieje. jak się loguję na domyślne konto administratora i też mi tego typu komunikat wyskakuje

Normalnie - tak samo jak się zarządza zabezpieczeniami i poziomem uprawnień.

… wpisy uprawnień się … pokiełbasiły.

wpisy uprawnień mogę naprawić tylko lub aż muszę wiedzieć gdzie i jak to naprawić

We właściwościach katalogu - zakładka Zabezpieczenia.

we właściwościach katalogu >zakładce udostępnione nic nie mogę zmienić

ale chyba się coś ruszyło bo zainstalowałem program girder może dlatego że girder nie zmienia nic w rejestrze

Spróbuj przywracania systemu.

a widzisz spróbuję a jak nie to będe instalować system

No, to będzie najszybsze rozwiązanie…

zainstalowałem system dziękuje wszytkim za pomoc i chęci, tylko jeszcze nie wiem czmu mam internet w kubunu a w windows nie mam, muszę sie pobawić sterowanikami