Na blogu nie wyświetla zdjęć dodanych z Instagrama

Czołem!

Mam pytanie związane z dodawaniem zdjęć bezpośrednio z Instagrama do wpisu na blogu. Niektóre instagramowe zdjęcia normalnie się wczytują, a inne zaś nie wczytują się wogóle o pozostają we wpisie jako link. Pomimo, że zostały dodane przez komendę [embed]link[/embed]. O co w tym chodzi?

ps. Mam wrażenie, że one raz się wczytują, a raz nie. Np. na Safari żadna fota wrzucona z insta do wpisu nie działa. :smiley:

Dla przykładu ten wpis - TUTAJ Dodałem zdjęcie z insta w środku i na końcu wpisu.

Czy ja robię coś źle…? :slight_smile:
Miłego!
T.

Obstawiam “niepoprawny” format linku, spróbuj usunąć z linku końcówkę: /?taken-by=jaktodaleko.

2 polubienia

Faktycznie zadziałało. Jednak w innych wpisach jak wstawiałem takie skrócone linki to już nie działa poprawnie, przykład: TUTAJ

A spróbuj dodać / na końcu.

Używasz do tego wtyczki jakiejś czy korzystasz z wbudowanych opcji WP?

1 polubienie

Używam wbudowane dodawanie w WP.
Próbowałem z / i bez, jednak sytuacja jest za każdym razem podobna. Raz ładuje, a raz nie. ;<

1 polubienie

EDIT: Może komuś się przyda! Po usunięciu systemu komentarzy DISQUS zauważyłem, że problem zniknął. Zdjęcia z instagram normalnie wczytują się bez problemu w większości wpisów. :slight_smile:
Widzę na własnym przykładzie, że używanie disqusa generuje sporo problemów. Ja zrezygnowałem. :wink:

Pozdrawiam!