Na "Celowniku" - Aukcje Allegro


(Dinusia40) #1

Temat założyłem z myślą o Nowych i nie tylko użytkownikach Allegro

Na kanale TVP1 będzie o 17:20 program "Na celowniku" poświęcony oszustwami związanymi na Allegro. Warto oglądnąć ten program, może mas ktoś będzie chciał oszukać i będziemy wiedzieć jak sie obrobić!

Proszę moda o nie usuwanie tematu, do chwili zakończenia Programu!

Złączono Posta : 11.09.2006 (Pon) 17:34

Program już się zakończył, ja oglądałem i napewno sie troszke nauczyłem choć handluje już jakiś czas, komentarzy przybywa Pozytywnych mam nadzieje, że nowi i obecni Allegrowicze również oglądneli Program i wywnioskowali coś z niego :slight_smile:


(Clubbasse207) #2

może ktoś go nagrał ? :wink: ?

chętnie bym obejżał :stuck_out_tongue:


(system) #3

I co ciekawego tam było:P??

Pewnie gadali, że allegro to banda oszustów:P


(Dinusia40) #4

author_vision

Chciałem nagrać, ale aparatem cyfrowym ale oglądnąć dało by rade :slight_smile:

karolzet

Dlaczego odrazu banda oszustów?

Właśnie, że program był bardzo interesujący, pokazywali siedzibę Allegro i omawiali "Co" i "Jak" :mrgreen:


(Danielm86) #5

morał taki. Leć do sklepu i nie szukaj okazji w internecie. Ja tak robię i nie mam problemów z niczym co kiedykolwiek kupiłem


(Boner3773) #6

co kto woli...

niestety nie oglądałem tego... ale czego sie spodziewać po telewizji...będą tak samo gadać jak z tibią...że gra pochłonę chłopca który zaczął okładać matke krzesłem -.-.... pozatym na allegro jestem od ~2 lat i nigdy mnie nikt nie oszukał..miałem pewne zatargi z ludźmi ale dało się wyjaśnić.

jak ktoś ma źródło na youtube.com lub video.google.pl to podajcie linka

=-]


(system) #7

Bo telewizja zwykle wszystko potrafi udramatyzować.

Ja też jestem zwolennikiem zakupów na allegro i wogóle w internecie. Można sporo zaoszczędzieć i jak narazie się nie naciąłem.


(Boner3773) #8

ja tak samo :slight_smile:

  1. telewizja zawsze przekręca fakty i wyrywa z kontekstów....

  2. zakupy przez internet są wygodne..gdyż np. nie znajde koszulki nigdzie na bazarze ani w mieście np. zespołu "Zabili mi Żółwia" (którą wczoraj zamówiłem :stuck_out_tongue: ) :wink:


(system) #9

Oglądałem, ogólnie nic nowego nie powiedzieli. Kiedyś był materiał na uwadze w TVN, tam to dopiero jechali po allegro :stuck_out_tongue:


(Akira3179082) #10

ja równiez kupuje większość elektroniki na allegro, ebay a ostatnio nawet zaczełem przeglądać oferty ze skąpca i również jest okey, różnica w cenach wacha sie nieraz grubo ponad 2 tysiące a powyzej 300 to normalka. Jak narazie nie mialem problemów z transakcjami przez internet.