Na co mogę wydać pieniążki z konta na telefonie

Cześć
Tak jak w temacie, mam ponad 100zł na fonie ale będę przechodził z Mixa na abonament i kasa idzie się…wiadomo co robić. Jakie macie propozycje, bo chyba nie ma możliwości wpłacenia ich na konto bankowe. Kiedyś kumpel mówił mi o PayPalu że coś takiego można zrobić ale szczerze mówiąc nie skumałem.

Pozdrówki MrGalek

Zadzwoń czasami do Matki, Dziadków.

Wykup sobie subskrypcję w serwisie z filmami. Wystaw aukcję z SMS PREMIUM na allegro, to zwróci ci się 50%.

Powykupuj konta premium na chomiku, serwisach z filmami itp.

Chyba chciałeś napisać “zapłać za piraty”

Mnie też nazbierało się jakieś 280zł w pleju. Ale któregoś dnia w mam talent (we wrześniu) to pójdzie w jeden wieczór. Ale - żeby paść złodziei i dawać im zarobić np myplayer, chomiki różne, jakieś darmowetv - to żadna udana inwestycja. A nawet wstyd.

Tak mi się teraz przypomniało: 100 czy 200 zeta to nie jest tak dużo… kiedy szukasz mieszkania do wynajęcia albo używanego samochodu.

@MrGalek : zadbaj o to, żeby cię było stać na jedno lub drugie, a konto na komie szybko zleci :wink:  A tak poważniej: jak nie masz na co, to wyślij “pomagam” na jakikolwiek cel - operator zazwyczaj zrzeka się się prowizji od fundacji, co najwyżej fundacja weźmie na działanie do 50%(wedle uznania 0-50), a resztę przekaże bezpośrednio na cel jaki sobie stawia (tak przynajmniej było jak ostatnio sprawdzałem, może ktoś poprawi).

Jedyny minus jest taki, że pewnie odbierzesz telefon od “fundraisera” z zapytaniem czy nie chcesz dać więcej $$, albo regularnie $$ przelewać. Wystarczy grzecznie odpowiedzieć, że “nie chcę, po prostu jak mogę to daję” i ewentualnie zaznaczyć żeby nie dzwonili.