Na co wymienić 7300GS?

Witam

Muszę wymienić swoja kartę graficzna ponieważ to padlina i zniechęca nawet do rysowania paincie

Tylko niewiem na co by ją tu podmienić napewno coś Nvidi z rodziny GeForce-ów i proszę o radę

Wejście PCi Expres-- za bogaty to nie jestem wiec tak do 600 zł

lepiej dozbieraj i kup nowy komp bo w tego tyle kasy się nie opłaca wywalać

Powiedział co wiedział.Miliarderzy z nadzianymi rodzicami.

Kup sobie np. 9800GT.

Do tego kompa styknie Radek 4670 wszystko powinno śmigać no nie na maxa bo procek to waskie gardło ale na tyle ile pozwala…

Za reszte procka można zmienić tylko jaki ty tam masz socket? i jakie pamięci DDR2 czy 1?

Jak masz socket 939 to GF9800gt mija się z celem…

Railroad , oszalałeś do tego proca 9800gt

Za 600zł bardziej opłaca się wymienić procesor. Choć też zależy jaką masz płytę główną i ram… Podaj dokładnie co masz w kompie, łatwiej będzie ustalić co wymaga wymiany, z naciskiem na model płyty głównej.

P.S.

Po co temat skoro wedle drugiej linijki Twojej sygnaturki nie potrzebujesz naszej pomocy #-o :oops: :expressionless:

I co z tego,procesor zawsze może wymienić,dozbiera trochę i kupi coś lepszego.

CHCE SIĘ TU PODPIĄĆ DO, VISTKA,----jaką radzicie karte też do 600 zł moje graty to;;;;; icd e4300 1800mhz @ 3.0ghz,mobo gigabyte 965p-s3 rev,3.3 pamięć OCZ 2x2gb 800mhz, zasiłka Qoltec silent line power455,segate160gb.

ghosthanys , dla Ciebie:

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=13434

he apropos dopiska rzeczywiście ale raczej lepiej sie poradzic ogółu no nie?

i właściwie to znowu macie racje lepiej wymienie sprzęt taniej wyjdzie

Przy tym co teraz masz, to nie wiem czy jakakolwiek karta podniesie wydajność. Zmiana zapewne mobo, proc, pamieci, karta - była by lepsza. Po prostu się nie opłaca, taki odgrzewany kotlet 9800GT będzie miał wydajność 7300

O Radku 4870 nie wspominając .

a coś z Nvidi ?

żeby zagrać w Crisis i COD4 to minimum z GeForców jest 7900GS-mam w starym kompie :lol: Rok temu kupiłem nowego kompa-który już się zestarzał mam grafikę GeForce 8800GTS 640MB-na razie obecne gry mi działają :lol: nie długo coś zmienię z 9z przodu(kupił bym już rok temu ale ciężko było dostać) :stuck_out_tongue:

Seria 9xx to odgrzewane kotlety.

9600 jest gorsze niż 8800 , za to 9800 to coś w rodzaju 8800 GTXa.

Inne opakowanie, w środku te same kluski.

Ghosthanys , nic z Nvidii. NIe opłaca się. Raz, że ceny są wysokie przez kryzys na rynku, dwa, że NV nie ma taniej karty mogącej się równać z 4850. Jak już to brałbym 8800 (9800 to prawie to samo, a droższe) aczkolwiek już ich chyba nie produkują. Więc nadal ATI AMD bym wybrał.

A jeśli nie, to wypadałoby poczekać na jakieś obniżenie cen, bo teraz to jest przegięcie lekkie.

Neth może i masz rację z tymi odgrzewanymi kotletami :lol: jak wspomniałem mam 8800GTS i nie narzekam-jak składałem kompa to myślałem o czymś mocniejszym lub z literkami GTX ale chłopaki co składali mi kompa powiedzieli że się nie opłaca i pic na wodę-myślę że mieli rację za tę kartę rok temu dałem chyba 1500zł(nie pamiętam dokładnie)a teraz jest może warta z 700. Jak mówię nie narzekam jest to karta KO fabrycznie podkręcona i była gratis gra Crisis.Jak już bym zmieniał to raczej na coś takiego:http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1577393

A do kart ATI nie mam przekonania.