Na co zamienić Nokie C7 ? A może pozostać przy niej?

Witam.

Stałem się posiadaczem Nokii C7. Chciałem jakiegoś androida ale była promocja więc skorzystałem.

Plan jest taki ażeby sprzedać lub zamienić nokie na coś z androidem.

Zacząłem się jednak zastanawiać czy jest sens i mam nadzieję że ktoś mi podpowie, doradzi.

Prócz dzwonienia telefon mi służy do nawigacji.

Zwracam również uwagę na dobry aparat fotograficzny. Mam w domu dwa aparaty w tym SONY Alfa 200 ale powiedzcie mi jak często macie przy sobie dobry aparat a jak często komórkę ?

Słucham też czasem muzyki, zazwyczaj radia kiedy wybieram się z żoną na rowery. Tutaj przewaga jest Nokii i to dość duża a konkretnie pilot którym mogę sterować telefonem bez patrzenia na niego.

Będę przeglądał tez maile, czasami facebooka.

Gry, oglądanie filmów, smsy, to mnie zupełnie nie interesuje.

Kusi mnie android bo ma Sygic Aurę oraz mnogość aplikacji, choć i tak będę korzystał zapewne tylko z kilku.

Teraz mam nokie n95 i jestem zadowolony, jednak jest to już stary tel. poobdzierany niemiłosiernie, bateria już słaba i kusi mnie jakaś nowa zabawka

Więc zapraszam wszystkich do rozmowy, uwag, spostrzeżeń. Bo naprawdę ciężko mi się zdecydować, czy pozostać przy C7 czy też przejść na androida a jeśli to na jaki telefon ?

Pozdrawiam.

Jeśli do tej pory było Ci dobrze z Symbianem to po co chcesz to zmieniać ?

Według mnie Nokii niczego nie brakuje, symbian nadal ma wiele aplikacji nawet dość podobnych do Androidowych, Nokia ma dobry aparat, Wi-Fi i w miarę dobrą baterię.

Używam miesiąc Nokię C7 i jestem mile zaskoczony. Jak każdy telefon jakieś tam wady posiada ale użytkuje się ją zupełnie nieźle. W labie DP był test, jeżeli nie czytałeś to zajrzyj http://www.dobreprogramy.pl/Nokia-C7-pr … 23355.html