Na czym gracie

konsolki to chyba lepszy sprzet do grania

PC daje większe możliwości do grania- mozna instalowac patche, dodatki, edytory, coś niecoś pozmieniać(pewne elementy), a na konsolach…kupujemy gre i gramy, nie ma kombinowania. Mialem PSX-a i wspominam giercowanie bardzo miło, ale jak dostalem PC to nie wahałem sie sprzedac PSX-a. Dodam, ze dzieki dostepowi do internetu na PC-tach mozna grać rozgrywki przez neta, sieciowe itp.

ja gram na pc ale prawie w same gry konsolowe poprostu odpalam emulator i jazda a więc głosuje na PSX a do gier na PSX patche nie są potrzebne (gry są dopracowane i nie ma żadnych problemów z niezgodnością sprzętu a na pc są i też problemy czasem z emulatorem)

A słyszałeś o czymś takim jak Xbox Live! albo Network Adaptor?

Poza tym konsole to wydatek jednarazowy, żeby na konsoli pograć w takiego chociażby Doom’a 3 nie musisz wydawać dużej kasy (często większej niż cena jednej konsoli) na upgrade bebechów.

Do wielu gier na konsole (W większości na Xboxa) powychodziły dodatki.

ściąga się je przez Live! z serwera gry.dodatki choćby do PES4 czy SW:KoTOR ściąga się z komputera i przesyła do konsoli przez FTP.

Konsole są przyjaźniejsze jeżeli chodzi o multiplayer. Siadasz na wygodnej kanapie przed 25" telewzorem, obok kumpel również dzierżący pada i jazda w TK5!

Tego nie ma na PC :smiley:

Na PegazusiexD(joke)

atak serio to na PC:)

[quote name=>Ziom<]A słyszałeś o czymś takim jak Xbox Live! albo Network Adaptor?

jeden przykład: NETWORK ADAPTER na PS2 który umożliwia grę przez neta za pośrednictwem konsoli, dysk twardy dzieki któremu możemy ściągać stroje, plansze, itp. oraz patche.

XBOX LIVE to samo

Nie mówiąc juz o konsolach nastepnej generacji PS3 i XBOX360, których głowny cel (przynajmniej microsoftu) został postawiony na rozgrywkę on-line,

maeski jak nie wiesz do końca jak to jest to lepiej nie pisz takich bzdur

Co do treści pytania: oczywiście że konsole to dużo lepszy sprzęt do grania, a płacisz tylko raz za sprzęt na okres 5-8 lat. nie tak jak na PC

gram tylko na konsolach chociaż PC mam takiego, ze spokojnie by mi pociągnął wiele świetnych gier. a na czym: obecnie mam PS2, GAMECUBE, a kilka lat temu dodatkowo były to dreamcast i PSX ale z przyczyn finansowych sprzedałem te dwie ostatnie

Jeśli już to tylko na PC.

Ale w temacie było pytanie postawione “na czym gracie?”, a nie “na czym będziecie grać?”

Powiedz mi czy dużo osób posiada taki sprzęt i czy jest on łatwo dostępny, bo własnie chyba przez to napisałem wg Ciebie takie BZDURY, choć nie ukrywam, że znawcą konsol nie jestem.

xbox to sprzęt ogółem bardzo ciężko dostępny w polsce a jeśli chodzi o akcesoria to przez net wszystko można zamówić PC jeśli chodzi o gry nie dorównuje konsolo z jednego powodu - konsole są dostosowane PRZEDEWSZYSTKIM DO GIER, chociaż odtwarzają muzyke i filmy to są głónie do gier !!

więc nie pisz takich beznadziejnych rzeczy bo zostaniesz potępiony przez wszystkich użytkowników konsoli

XBOX mozna kupić w media markt - tylko nikt nie chce brać. Potem tylko podpiąc stałe łącze i już mamy konsole skonfigurowaną do gry w necie, przeglądania neta. itd.

Network adapter kosztuje sporo (200 zł.) ale w najnowszej konsoli PSTWO (tej miniaturki PS2) jest standardowo montowany. Trzeba tylko znac się na podłączeniu do neta i wszystko gra

Sprzet oczywiście mozna dostać chociażby na allegro, a w sklepach wysyłkowych równiez jest dostępny. Pamiętam nawet iż w Krakowskim media markt równiez był przez pewien czas. A to czy kogos stac to inna sprawa. (oczywiście chodzi mi o Network adapter, nie PSTWO) Na wypasionego kompa do gier też nie wiele osób stać ( nie mówiąc o tym iż za pewien czas znowu będą musieli do niego pakować kase, żeby cieszyc się grami w full detalach)

Ja gram tylko na PC

Posiadam obecnie konsole PS2 ale zadna konsola nie bedzie miala takiej wydajnosci jak PC z nowym hardware’em.

Zreszta grafika na PS2 mnie juz odstrasza powoli :slight_smile:

Gra musi byc grywalna zeby mnie przyciagla.

Bo graficzne cuda to tylko na PC sie ukazuja :wink: ( wiem wiem ze PS3 i XboX360 beda mialy rowniez swietna grafike ).

jak również nintendo revolution

PS. widziałem w akcji RESIDENT EVIL ZERO na GAMECUBE. Szczerze mówiąc tak świetnie wyglądającej gry nie widziałem ani na PS2, ani na XBOX nie wspominając wogole o PC (ten to wysiada)

a PS3 o niebo przewyzsza kazda konfiguracje PC, zobacz wydajnosc grafiki jest wyzsza niz 6800 w trybie SLI !!

zreszta konsola to czyste moduly do grania

zoptymalizowane do granic mozliwosci

a jego % wydajnosci wykorzystywana przez producentow gier

jest prawie 98%, sama plynnosc a PC jak PC nigdy w zyciu niema plynnej gry ilosc producentow sprzetu mowi ze w zyciu niebedzie

plynnosci = konsolom brak optymalizacji koncowej

G ram tylko na PC, ale przyznam, że go gier to lepsza jest konsola.

K onsola jest do grania

P C do pracowania. :wink:

A od 7800Gtx SLi ??? lub za niedługi czas wychodzącego r520 czy G72 :twisted:

Gram tylko na PC :smiley:

A ja już praktycznie nie gram :stuck_out_tongue: Od święta sobie jeszcze zainstaluje Dungeon Keeper 1, albo Fallouta, no ale co raz mniej czasu człowiek ma na te rozrywki, a poza tym jakoś mnie już do gier nie ciągnie od dłuższego czasu heh Natomiast gry z konsol nigdy mi jakoś nie przypadły do gustu :roll: