Na dużej rozdzielczości starsze gry mają niewiele FPSów

Witam . Zakupiłem kilka dni temu laptop specyfikacja :

Procesor AMD A6-5200M 4 x 2.00 GHz

4 GB szybkiej pamięci RAM DDR3

Dysk twardy o pojemności 750 GB

Matryca 15,6" HD z podświetleniem LED

Karta graficzna AMD Radeon HD 8550M + AMD Radeon HD 8400 2 GB dwie karty może w tym tkwi jakiś problem ?

Pobrałem najnowsze sterowniki karty graficznej , problem leży w tym,że np w Cs nie działa na full ekranie fps 20-40 w most wanted na full grafie oczywiście nie da rady na pełny ekran jakby gra się cięła a np w nowszych grach wszystko śmiga ładnie nie rozumiem tego ;/ przy takim komputerze 20-40 fps w cs ? proszę o pomoc

fajcik18 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Przeniesione z działu System operacyjny Windows 8.

Pozdrawiam,

Dimatheus

temat stary jak świat nowsze sterowniki nie mają dobrego wsparcia do starych gier trzeba zainstalować te starsze, producenci optymalizując sterowniki pod nowe gry nie sprawdzxają ich na starszych a efekt jest taki ze te stare chodzą gorzej

ok dzięki spróbuje wgrać starsze zobaczymy efekt . jeszcze byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mi podał stronkę jakąś z tymi sterami pod mój laptop które najlepiej pobrać .

Podaj model laptopa i system

Laptop Toshiba C50D-A A6-5200 , Windows 8 64bit

Dodane 05.11.2013 (Wt) 19:55

I pomoże ktoś z tymi sterownikami ? bo kupiłem specjalnie oryginalną 8 i szkoda mi teraz było by wgrywać 7 żeby działało wszystko a z tymi grami to już nie ogarniam taki komp a zauważyłem , że nawet lepsze typu hot Pursuit przycinają … coś musi być chyba żle w ustawieniach .

Tutaj masz wszystko:

http://www.toshiba.pl/innovation/jsp/su … service=CE

Są sterowniki do 8 i do 8.1 - Display Driver