Na dvd z hdmi brak możliwośći odtwarzania divx hd

Witajcie,dziś zakupiłem sobie okazyjnie dvd Toshiba SD3010KE kosztowało mnie 60zł więc się skusiłem,dziś skombinowałem sobie divx 480p i 720p po włożeniu płyty dvd widzi filmy jednak po załączeniu filmu wyskakuje że "nie jest obsługiwana taka rozdzielczość"dvd jest podłączone przez hdmi do tv więc nie wiem w czym jest problem ,może ktoś pomoże?A niżej właśnie znalazłem info że obsługuje takie rozdzielczości.

Toshiba SD3010KE. Analog signal format system: PAL / NTSC, Supported video modes: 1080p, 480p, 576p, 720p, Przetwornik cyfrowo-analogowy: 14-bit/108MHz. Wbudowane dekodery dzwieku: Dolby Digital, DTS, Przetwornik cyfrowo-analogowy: 24-bit/192kHz. Obsługiwane formaty plików wideo: DivX, Audio formats supported: MP3, Format kompresji zdjęć: JPEG. Playback disc formats: CD audio, CD video, DVD audio, DVD video, SVCD, Playback disc types: CD-R, CD-RW, DVD, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW. Napięcie: 100-240 V, Częstotliwość danych wejściowych: 50/60 Hz, Pobór mocy: 10 W

Przesyła do telewizora obraz w takim trybie, ale nie oznacza to, że pliki o tej rozdzielczości obsługuje.

HDMI i cała reszta (znacz się - obsługiwane rozdzielczości) mają się nijak do obsługiwanych formatów DiVX - niestety stacjonarny odtwarzacz - to nie komputer, i choć czasem zdarzają się wyjątki gdzie pomaga zmiana firmware - to jednak ten model do nich nie należy. Komunikat który ci się wyświetla jest jak najbardziej na miejscu: w przypadku formatu DiVX ten odtwarzacz może obsłużyć jedynie standardową rozdzielczość 720x576 (PAL), a chipset Mediateka który obsługuje upscaler (czyli to co pozwala obraz DVD odtwarzać w rozdzielczości 1080p) nie współpracuje z układem odpowiedzialnym za odtwarzanie DiVX. Tak więc rozdzielczości 480p i 720p są nieosiągalne dla tego odtwarzacza (jak i wielu, wielu innych) w przypadku tego formatu.