Na dwóch kompach te same objawy

Co to może być mam przeczucie, że to jakiś robak!! Ale skanowanie wszelkimi programami do robali i innego syfu nie pomaga!! Na obydwóch kompach występuje.

:arrow: ‘Wewnętrzny błąd aplikacji’ podczas próby uruchomienia WMP (niedawno jeszcze wszystko było w porządku)

:arrow: Nie można otweirać w IE linków ‘oznaczonych’ javascript…

:arrow: Brak reakcji na otwieranie programu do skanera.

:arrow: Nie działanie menu rozwijanych w IE.

POMOCY!!

Zupełnie nie wiem, co to może być. Przypomnę, że jest to na 2 różnych komputerach…

Niestety pomyliłem się w dziale. Prosiłbym więc, o przeniesienie tematu…

Wklejałes loga z HijckThis :roll:

Czyli szkodnik.

Lub aktualizacja oprogramowania.

Log sprawdzony. Niestety nic nie daje…

Format C: \ :D/

Ale żeś mu doradził.

A oba kompy są podłączone pod neta.

Tak jak pisałem - może Java się zaktualizowała lub system lub inna aplikacja,przejrzyj ostatnie aktualizacje i je odinstaluj lub odinstaluj całe aplikacje i zobacz.

No a co ja mu moge pomóc przez forum ? Mój kumpel też mnie ochrzania że sobie wszystko potrafie zrobić, naprawić a jemu nic nie chce powiedzieć, ja mam swój komputer i jak cos sobie zdupie to bedzie moja wina, i przynajmniej wiem co zdupiłem itd a u niego ? skąd mam wiedzieć co robil, jak mam to odkęcić :]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To lepiej w ogóle się nie odzywaj!! Robisz tylko śmietnik z forum. Jeśli chcesz wiedzieć, to wiem jak postępować z komputerami i jakbym wiedział co jest nie tak, to bym tu nie pisał. Radzę więc Tobie się zamknąć i nie nabijać postów, pisząc bzdury! !!

To moze ja się odezwę. U mnie były takie same objawy po ciężkim zainfekowaniu kompa. Wszyskie zane mi programy antywirusowe nie pomogły. TZn. usuneły wiruski ale widać te tez zdazyły juz naszkodzić. I poprostu niektóre programy nie otwierały sie i wyskakiwały błedy. Ja zrobiłam format. Ale nie robiłam reinstalacji programów np. Więc decyzja należy do Ciebie. Takze szukaj przyczyny.

P.S na przyszłosc polecam inną przeglądarkę np Operę lub firefoxa:)