Na ile można wycenic taki komputer :D?

Witam, dzisiaj zamówiłem komputer i mam go do odbioru za pare dni i chciałbym się zorientować za ile mogę sprzedać komputer, ktory mam w chwili obecnej, o to jego dane :

procesor: AMD Athlon XP 1100mhz

płyta główna: ecs k7s52

typ magistrali: fsb-dec alpha ev6

pamięć ram: dimm1 256mb ddr sdram

karta graficzna: ge force 2 mx/mx400 64mb

napęd: cd-rom samsung 52x

dysk twardy: 40gb

i jakaś tam zwykła obudowa :smiley:

Z góry dzięki

PS: nie chce takich głupich komentarzy typu: co to za żadny komputer itp, tylko chce cenę z małym uzasadnieniem…

Wydaje mi sie iz nie oplaca ci się go sprzedawać :slight_smile: do przeglądania internetu się nadaje.

Dostaniesz za niego 300-400zł max

pozdro Dybos

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Witam

Zobacz TU i TU

najlepiej to na czesci go sprzedac. :stuck_out_tongue_winking_eye:

A ja tak jako kolega Dybos bym tego komputera nie sprzedawał. Nie jest najgorszy a dostaniesz za niego dosłownie “ochłapy” za które nie kupisz nawet porządnego roweru na lato. Odradzam sprzedaż.

Mnie to zaciekawiło :smiley:

Dostanie za niego tyle ile jest wart, czyli “ochłapy”, a skoro napisał że będzie miał nowy komputer to po co odradzacie mu sprzedaż tego starego? będzie na starym przeglądał internet a na nowym grał ? :lol: buehehe

ps. myślę że jest wart około 300 zł

Bo czasami sprzedając coś robi się to tak jak w tym przypadku za “pół darmo”. Lepiej żeby ten komputer był drugim w domu i np. korzystali z niego rodzice albo rodzeństwo.

Oczywiście decyzja należy do kolegi Sznekol.

Moje zdanie jest takie że bym go nie sprzedawał.

Jak już koniecznie chce go sprzedac to na części będzie o wiele korzystniej.

Gdyby dołożyc ramu i jakiś większy dysk to był by to przyzwoity komputer. Znam chłopaków którzy nie mogą nawet o takim pomarzyc i śmigają na gorszych bo mamusia albo tatuś nie mają 3 tyś zł żeby dac na komputerek.

Sebanhs chyba jesteś bardzo młody i nie ubrudziłeś się jeszczę pracą. Ale pewno wiesz że pieniążki w naszym cudownym kraju nie przychądzą łatwo. :wink:

Pozdrawiam serdecznie!

enjoypoznan, swoje lata mam i zarabianie nie jest mi obce, nie rozumiem dlaczego coś co ma jakąś wartość ma leżeć bezczynnie, a w tym przypadku użytkownik sznekol napisał że chce sprzedać ten sprzęt,dlatego założyłem że nie potrzebuje dwóch komputerów. Ja radzę pozbyć się tego jak najszybciej, moim zdaniem wartość tego sprzętu to około 300 zł (może troszkę więcej), ale chyba bardziej opłacało by się to sprzedać na części tylko z tym jest trochę więcej kombinowania.

pozdro

Ha ja sprzedalem swój za 700 zł:)

Procek Celeron 450 mhz ram 128 grafa geforce 2 32mb :mrgreen:

Myślę, że 750 zł będzie najlepiej :mrgreen:.

:x. Nieprawda.

haha :stuck_out_tongue: ciekaw jestem czy dałbyś tyle za niego :mrgreen: patrz co można kupić za 779 zł LINK

Ja mam kompa który kosztował 6,5 tys. Sam komputer. A teraz jest wart z 500 zł.

P4 1,8 A, 512 MB DDR, GEFORCE 3 TIT, SOUND BLASTER LIVE 5.1, SEGATE 7200 rmp 60 GB, MSI 845 Ultra Aru USB 2.0.

I nigdy bym go nie sprzedał nie opłaca się…ma już 5 lat i jest sprawniutki.

Wojtusiu poczytaj sobie co ile jest warte :twisted:

taki komputer to wart jest max 300zł

Na kierownice by miał :lol:

Ja bym na przykład swojego komputera nie sprzedał za takie pieniądze,bo jak się to mówi czuję do niego sentyment :slight_smile: stary jest bo stary ale mi wystarcz :wink:

co Cię tu zaciekawiło :o

ja bym również takiego kompa nie sprzedawał tylko oddał młodemu siostrzeńcowi (7lat) albo komuś innemu z rodziny.

Na początek jak znalazł :smiley:

Pewnie słowa DDR SDDRAM

Witam, chciałbym się zorientować za ile mogę sprzedać komputer, ktory mam w chwili obecnej, o to jego dane : Procesor AMD Athlon64X2 Dual Core 5200+2,7GHZ,Pamięć Ogólna3GB,Karta Graficzna Niwida Geforce 8600GT Pamięć Karty Graficznej to 256MB,Dysk Twardy Segate(Barracuda)320GB pojemność dysku,Karta Muzyczna Realteka+Zintegrowana,Płyta Główna Gygabyte model GA-MA69G-S3H,obudowa zwykła,Głośniki Creatiwe(Czarne) 2Głośniki+Tuba czy możesz mi powiedzieć ilę maksymalnie mogę dostać za ten komputer z góry dzięki.