Na ile wyceniacie ten PC?

Ile jest warty ten sprzęt?

Intel i5-750
GTX 660
Gigabyte P55-UD3
8GB DDR3 1600Mhz
1TB HHD Seagate
Silentium 500W
Napęd LG
Obudowa Thermaltake- jakaś gamingowa
Monitor Samsung 940Fn

339,99 zł

ta jasne, może chcesz kupić

Nie chce.

Co ci nie pasuje w mojej odpowiedzi?

To że ten sprzęt nie jest tyle warty

Nie oczekuj że dostaniesz za PC kilka set zł.
Maksymalnie 360zł za całość ale pewnie będzie wart tyle ile ktoś będzie ci w stanie zapłacić.

To w takim razie ile jest wart według ciebie?

Ta na pewno, przecież za sam zasilacz dałem 300zł i ramu dokupiłem 4GB za 100zł, chciałem podratować tego złoma. Serio? nawet 400zł za to nie będzie xD to padaka xD

A ile jest warty ten monitor? czy już mogę iść na śmietnik?

Monitor jeśli sprawny to maks 30zł .

Nie zawsze zwraca się inwestycja.
Zasilacz nowy czy używany? PSU na GW czy nie ma GW ?

Napęd DVD-RW ( o ile taki jest ) 0zł

0 zł hahaha
Nowy zasilacz i ram, zapomniałem o gtx 660 teraz w cenie panie

Zabawny jesteś.

Napęd guzik warty i życzę ci powodzenia że ktoś kupi ci go szybko.
Po za tym oczekujesz wyceny jak sam zapodałeś mało informacji, później dodajesz GPU. Nikt z szklanej kuli lub fusów nie będzie ci wróżył.

Sprawdź sam na allegro jakie są ceny od najniższej to będziesz wiedział mniej więcej ile to jest warte dla ciebie a później dla kogoś kto będzie chciał kupić.

Ty byś chciał to kupić pewnie za 100zł, sam jesteś śmieszny, zostawie to sobie na retro gierki i wszystko hula, z 10 lat na tym jechałem i śmiga bez zarzutu a jak wy sobie go tak wyceniacie to chyba wam się coś pomyliło w głowie, mam nowy sprzęt i7 13gen i rtx 3070 i chciałem sprzedać tego rupiecia bo mi nie potrzebny ale się jescze przyda, nawet 400 zł za to? to janusze na allego sprzedają lepsze za 1000

Tak naprawdę to ty jesteś śmieszny .
Nie potrzebuje PC z i5 pierwszej generacji, nie będę z tobą licytował się kto ma mocniejszy, lepszy PC bo nie o to chodzi.

GTX660 no w cenie 129zł na allegro a i5 za 14zł no jest moc :rofl:

Mniej?

No to można jakieś 100 zł doliczyć.

Żałosne.

Ale CPU i GPU ma z 13 lat, to już antyk.

Było włożyć stary zasilacz jak oryginalny się spalił.

Na sprzedaży na części wyjdziesz lepiej niż sprzedając całość.

Tak.Musisz patrzeć po ile na Allegro i w innych serwisach stoją obecnie części.Pamięć DDR3 starego już typu.Oddzielnie grafika,procek,płyta.Sam zobacz po ile chodzą oddzielnie części.Napęd już będzie zużyty.

Wiem, że to antyk, ale ten sprzęt nie jest wart na pewno 350 zł. szanujmy sie panowie, wiadomo nie jest to demon prędkości ale jak toś dorzuci sobie do tego SSD to będzie śmigać jak marzenie, wszystko działa na tym 10 lat, nigdy nie miałem żadnej awarii, na pewno nie jest tyle wart, pracować można normalnie 10 chodzi bez problemu tylko trzeba poczekać z 5 minut na starcie jak to wszystko przemieli, ja to wszystko rozumiem że to jest stary rupieć ale na pewno nie warty 400zł

twoje słowa.

W takim razie prawdopodobnie masz uszkodzony dysk.