Na ile wycenić ten komputer

Za ile mniej więcej mogę sprzedać komputer o podanej niżej specyfikacji?
Procesor: AMD Athlon X4 880K
RAM: 8,00GB Dual-Channel DDR3 @ 798MHz
Płyta główna: Gigabyte Technology Co. Ltd. F2A88XM-DS2P (P0)
DYSKI:
-1TB TOSHIBA DT01ACA100 (SATA )
-111GB SSDPR-CX300-120 (SATA (SSD))
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti (Gigabyte) 2047MB
Obudowa: Modecom PRO-Station
System: Windows 10 Pro 64-bit OEM
Zasilacz: Modecom feel 600
Napęd CD: HL-DT-ST DVDRAM GH24NSD1

Niedużo, Windowa bym nie sprzedawał. Jak oryginalny pójdzie do nowego, jak nie… nie chcesz kłopotów, prawda?

Strzelam z cenę : 800 zł, ale będzie raczej ciężko w całości i na części też.
Niestety dla Ciebie, stety dla kupujących, nowe Ryzeny rynek mocno Ci popsuły i taki “zestaw do gier” musiałbyś naprawdę tanio oferować.

1 polubienie

Dysk zawsze mogę sformatować, to z windowsem nie byłoby problemu. Dzięki za odpowiedź w każdym razie.

Dysk, szczególnie HDD, przed sprzedażą najlepiej nadpisz plikami/programami. Po formacie odzyskać można dane :wink: Najwięcej chyba w całym secie warta grafika, popularny model do takich właśnie starszawych :slight_smile:

Zobacz po ile są oddzielnie te części na Allegro,itd.,nawet SSD tanieją.DDR3 to poprzednia generacja.

Rozumiem, że system z jakimś potwierdzeniem legalności? Jak tak to jakieś 1000 zł.

Dysk możesz formatować do woli, system sam się aktywuje po instalacji.

1000?
Raczej nie, składak, bez gwarancji, lepszy złożyłem za jakieś 8 stówek.
Lepszy mam na myśli Xeona X3470, 12GB DDR3, GTX660 OC 2GB, 256GB SSD + 500GB HDD, Mobo Intel, Buda Ibox, w szkle z RGB, zasilasz Ibox 600W,Win 10 home…
Całość kosztowała mnie dosłownie niecałe 8 stówek gdzie na większość podzespołów dostałem gwarancję.

Za tego bym raczej powiedział około 6-ciu stówek w komplecie z systemem.

Jeżeli nadal aktualne, nie zapomnij przelecieć dysku odpowiednim softem do wymazania danych. Po co ktoś miałby mieć dostęp do twoich zdjęć z komunii? Osobiście polecam DBAN.

1 polubienie