Na jak długo starczą Wam baterie w myszkach bezprzewodowych?

Na jak długo starczą Wam baterie w myszkach bezprzewodowych?

Czy to jest aż taki problem z Hardware, żeby śmiecić w dziale?

Podziwiam niektóre problemy…

Aż się wyczerpią.Wiadomo im więcej będziesz używał tym szybciej będziesz musiał wymienić.Jednym starczy na miesiąc innym na 3 miesiące.

wszystko zależy od myszy jednej mniej drugie więcej , kiedyś miałem mysze radiową to akumulator 1800mah wytrzymywał jakieś 1,5 miesiąca na zwykłej baterii niecały miesiąc teraz mam mysze laserową na bluetooha z funkcją oszczędzania baterii (czyli w bezruchu wyłancza zasilanie) i na dwóch akumulatorach 1800mah wytrzymuje pół roku.

Jeśli kupisz porządną myszę z funkcjąoszczędzania energii najlepiej laserową jak kolega wyżej nie będzies musiał się o nic martwić. Sam taką mam myszkę kupioną w zestawie z klawiaturą i póki co trzyma prawie miesiąc na bateriach ale kupiłem do niej 2 akumulatory 2500 mah bo taka inwestycja bardziej się opłaci niż kupowanie co miesiąc baterii :wink: Z komputera korzystam często(myszkę i tam na noc wyłączam:) ) ale porządny produkt tka szybko się nie wyczerpie dlatego kasy nie nie oszczędzaj bo jak kupisz badziew to potem wydasz więcej niż co warte.

mi na baterii 2100mAh w myszce bateria wytrzymuje gdzieś około miesiąca i mam laserówkę

Ja przy laptopie mam myszkę bezprzewodową - Logitech VX Revolution. Po wymianie baterii oprogramowanie pokazuje mi, że będzie trzymać 120 dni, ale wytrzymuje mi maksymalnie 2 miesiące. Z tym, że tam jest tylko jedna bateria AA (w większości myszek są 2) :stuck_out_tongue: