Na jaką kartę mogę zamienić gtx 660 w moim laptopie

Witam mam pewne pytanie posiadam laptopa lenovo y580 w którym znajduje się karta graficzna gtx 660 m (dedykowana), czy i na jakie karty graficzne mógłbym ją wymienić dokładniej chodzi o to które karty będą pasować.(nie mogę podać zbyt wielu informacji ponieważ nie mam puki co dostępu do danego laptopa)

Za pomoc z góry dziękuje.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Bardzo mało prawdopodobne, to że ma kartę 'dedykowaną" nie znaczy wymienialną, na 99% jest wlutowana na stałe w płytę główną…

Jeśli nie mogę jej wymienić sam to czy w serwisie było by to możliwe ? jeśli tak to za ile oraz na jakie karty konkretnie mógł bym liczyć ponieważ nie ma sensu wymieniać jeśli to nic nie da. Proszę o odpowiedź z góry dziękuje

Jeśli jakiś serwis się tego w ogóle podejmie to inwestycja będzie na 1000% nieopłacalna.

Taniej wyjdzie zmienić notebooka na wydajniejszego.

A czy wymiana z płytą główna coś da czy też się nie opłaca?

Twoje pomysły są kosztowne i bez sensu. Twoja karta to całkiem wydajna konstrukcja, masz laptopa, bardziej wersję Media Center niż Gamer, musisz z tym żyć, laptopy dla graczy kosztują z dwa razy tyle co Twój obecny. Chcesz komfortowo grać: wydajesz więcej kasy albo inwestujesz w blaszaka…

Bardzo dziękuje za pomoc temat uważam za zamknięty.