Na jaki film animowany poszlibyście z klasą?

Witam,

Na jaki film animowany poszlibyście z klasą?

Ponieważ w naszej szkole organizowany jest wyjazd do kina, więc pytam się na co mamy iść ?

Ps

Oczywiście, chodzi o komedie…

Animowany?

A ktora to klasa , jesli mozna wiedziec…

idzcie na Ratatuje ( czy jakos tak ) , podobno fajne…

A na Katyń to co “patrioci” nie idziecie :smiley: :wink: :wink:

Ratatuj fajny jak na bajkę :slight_smile: Ewentualnie nie animowany to “Gwiezdny pył/Stardust” Całkiem niezła baśń + fajne efekty + Claire Danes + Sienna Miller + Michelle Pfeiffer + Robert De Niro :D:D:D:D

Polecam RATATUJ Według mnie Disney znowu udowodnił,że jest najlepszy:-)

idzcie na Kubusia i Hefacostam :lol: :lol:

Shrek 3 :lol:

Ratatuj lub Katyń

Idźcie na ,Ratatuj się kto może". Oglądałem zapowiedzi. Jest ekstra. Sam by poszedł.

Dziękuję Wam za wypowiedzi,

Klasa: III gim(nie wykluczam, że pójdzie całe gimnazjum, czyli 3klasy gimnazjalne od I do III).

Dodam, że nie koniecznie muszą być to filmy animowane…

Już nie muszą

Sam byłem na “Ratatuj się kto może”, film jest dosłownie dla klas podstawowych, a nie dla gimnazjalnych klas.

Myślałem o nowym Asterix’ie, ale niestety jeszcze go nie ma(data premiery 2008r) :roll:

Jak nie muszą być animowane, to polecam Gwiezdny pył - świetna baśń :slight_smile:

Nowy Asterix to raczej będzie kicha - zabraknie odtwórców głównych ról z poprzednich części…

Oglądałem w kinie krótką zapowiedź owego filmu o “formacji żółwik”, byłem trochę polany ze śmiechu…

Też ją widziałem - ale bez Claviera i Depardieu to już nie będzie to samo…

Nawet ich nie pamiętam :-o

Ten film “Gwiezdny Pył”, jest z napisami…Zawsze mały minusik :wink:

Clavier - Asterix, Depardieu - Obelix :D:D:D

Zależy dla kogo minus - Akurat napisy jak najbardziej tu pasują. Daj boże by nie spiep***** tego filmu dubingiem :D:D:D:D

Rattatuj - super, byłem i nigdy nie zapomnę wrażeń :smiley:

Gimnazjum i czytać sie boją?

To Wy wogole zapomnijcie o powazniejszych filmach.

W takiej sytuacji pozostaje tylko “Ratatuj”.

Co chcesz przez to powiedzieć ?

Nie pisałem, że przez to nie pojedziemy, ale zawsze będzie coś…

Polecam “Starą Baśń” - ja byłem w technikum i świetnie się bawiłem, pamiętam tylko reklamy na początku filmu i później jak nas wynosili z seansu :stuck_out_tongue:

Tylko, że tego już w kinach nie ma :stuck_out_tongue: